Başak Demirtaş, TÜYAP'ta Selahattin Demirtaş'ın kitaplarını imzaladı

"Halkın ilgisi daha da artmış, bir insanın düşüncelerini hapsedemezsiniz"

Başak Demirtaş, TÜYAP'ta Selahattin Demirtaş'ın kitaplarını imzaladı

Başak Demirtaş TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle bu yıl Büyükçekmece'de 38'incisi düzenlenen Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'nda (TÜYAP) Selahattin Demirtaş'ın ikinci hikaye kitabı olan 'Devran'ı imzaladı.

Adil Ergin Bağcı'nın T24'te yer alan haberine göre Devran'ın imza gününde çok yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını vurgulayan Demirtaş, "Gerçekten şunu bir kere daha anladık. Halkın ilgisi daha da artmış bir durumda. Bir insanın düşüncelerini hapsedemezsiniz. Bunu halkımız buradaki ilgisiyle bir kez daha gösterdi. Biz de buradan çokça selam ve sevgi götüreceğiz Selahattin'e" dedi. 

Selahattin Demirtaş ile dün görüştüğünü söyleyen Başak Demirtaş, Demirtaş'ın moral ve sağlık açısından iyi durumda olduğunu söyledi. 

Selahattin Demirtaş'ın, kitabın imza gününe gelemeyen birçok insana da selamının olduğunu söyleyen Demirtaş, "Bu vesileyle buraya gelen veya gelemeyen tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum" dedi. 

2016 yılında yayımlanan 'Seher' kitabının da çok ilgi gördüğünü vurgulayan Demirtaş, "Bu bize moral oluyor" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 12:27

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER