Barış Pehlivan: Emekli Amiral Ergun Mengi, İYİ Parti yöneticisi

Akşener, amirallerin bildirisi için 'zevzeklik' yorumunda bulunmuştu

Barış Pehlivan: Emekli Amiral Ergun Mengi, İYİ Parti yöneticisi

Gazeteci Barış Pehlivan, 104 emekli amiralin açıklamasında bir numaralı imzacı olarak yer alan emekli Amiral Ergun Mengi'nin İYİ Parti yöneticisi olduğunu Halk TV'de canlı yayın sırasında açıkladı.

Barış Pehlivan, 104 emekli amiralin açıklamasında bir numaralı imzacı olarak yer alan emekli Amiral Ergun Mengi'nin İYİ Parti Uluslararası Siyasi Kuruluşlar ve Jeo Stratejik Analizlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olduğunu açıkladı.

Pehlivan, Halk TV yayınında İYİ Parti'ye ait emekli Amiral Ergun Mengi'nin partinin Uluslararası Siyasi Kuruluşlar ve Jeo Stratejik Analizlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olduğuna dair belgeyi paylaştı.

İYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, amirallerin bildirisi için 'zevzeklik' yorumunda bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2021, 23:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
yorumcu
yorumcu - 1 hafta Önce

asker öğretmen memur siyaset yapamaz diye bir kaide yok.emekli olur veya görevinden istifa eder girer bir parti çatısına oradan söylemde geliştirir bildiride manifestoda yayınlar.ama bunu sanki hala orduda etkisi varmış gibi yapmak yanlış.sonra bakın 100 geçik siyasi partilere akp mhp dahil hemen hemen hepsinde asker kökenli siyasetçi var ve normal.hatta genelbaşkanları eski komutan olan partiler bile var bu da normal.ama bu son yaptıkları akp lehine muhalefetten başka bir şey değil.bu iyi partide zaten cumhur ittifakına çalışıyor bakmayın muhalif göründüğüne.

SIRADAKİ HABER