Athena Gökhan'dan Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu paylaşımı

Özoğuz, Twitter hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya gönderme yaparak Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti

Athena Gökhan'dan Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu paylaşımı

Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından Ankara ve İstanbul'da başkanlık koltuğuna oturan Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etti.

Özoğuz, paylaşımında daha önce muhalefet adaylarına terör destekçisi diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya göndermede bulundu.

Özğuz'un tweet'i şöyle:

Aynı görüşte olmayan insanlara Adiler diyen şerefsizler diyen kendinden olmayana terörist diyen halkı ayrıştıran belediye başkanları yoksa artık ülkeye güneş doğmuştur demektir. Tebrikler #MansurYavaş #Ekremİmamoğlu

Özoğuz, tweet'inin ardından troll'lerin saldırısına uğradı. Özoğuz, kendilerine yapılan hakaretlere "Yok o zaman neden Acun'la çalıştın. Onca sene yok ne çabuk döndün, yok komünist mi oldun? Yok hdpkklısın şerefsizsin adam sanmıştık. Süleyman Soylu'ya terörist dedin vs. mesajlarını atan trol kardeşler sizi öpüyorum . Bizde Halk zırhı var işlemiyor işlemiyor. Hayde başka kapıya.

SÜLEYMAN SOYLU'YA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ: "BU HAREKETLER KORKUNÇ"

Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözlerine tepki göstererek 'Bu hareketler korkunç' ifadesini kullanmıştı.

Özoğuz, İçişleri Bakanı Soylu'ya yönelik eleştirilerini, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun, Süleyman Soylu'nun Üsküdar'daki konuşmasını paylaştığı tweetini alıntılayarak yazmıştı.

Erdoğdu'nun paylaştığı videoda Bakan Soylu şöyle konuşuyor:

"Seçimlerden hemen sonra eğer hükümetimiz zafiyete uğrarsa doğu ve güneydoğuda valileri, kaymakamları sokağa çıkarmazlar. Bu sözleşmeyi yapan Saadet Partisi'nin Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'dur, İYİ Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener'dir, FETÖ'dür, PKK'dır, HDP'nin sözde vekilleridir."

Soylu söz konusu videoda, Saadet Partisi ile ilgili sözlerini eleştiren bir vatandaşa "24 Haziran'da Saadet Partisi sattı bu milleti, hadi oradan densiz. Karamollaoğlu sattı. Densiz, ne söylüyorsun? Utanmadan bir de milletin içine çıkıyorsunuz" diyor.

Özoğuz'un mesajı şöyleydi:

"Bu hareketler korkunç ya! Hangi partiden olursa olsun! İşte bu tip insanlardan bu tip davranışlardan insan çok rahatsız oluyor! Ülke yönetimi bu tip tiynetten uzak olmalı."

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 16:26

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER