Atanmayan öğretmen hayatına son verdi

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunu olan ve ücretli öğretmenlik yapan Erdoğan atanmadığı için bunalıma girdi

Atanmayan öğretmen hayatına son verdi

Atanmayan öğretmen, 'Hayatımın geri kalanını devam ettirmek için umudumu, ışığımı kaybettim. Bu paradoksu kıramadım' notunu yazarak hayatına son verdi.

İzmir'de yaşayan Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü mezunu 23 yaşındaki İsa Erdoğan, atanamadığı için hayatına son verdi.

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunu olan ve ücretli öğretmenlik yapan Erdoğan, iddiaya göre atanmadığı için bunalıma girdi.

Erdoğan'ın sosyal medya hesabından hayatını sonlandırmadan önce, "Öncelikle hepinizden ailemden arkadaşlarımdan yakın dostlarımdan, böyle bir üzücü durumu yaşattığım için özür diliyorum. Üzgünüm. Uzun zamandır mutsuzum. Mutlu nasıl olunur onu bile bilmiyorum aslında. Hayatımın geri kalanını devam ettirmek için umudumu, ışığımı kaybettim. Bu paradoksu kıramadım. Başka bir sebep aramanıza gerek yok. Kendi irademle, kararımla aranızdan ayrılıyorum. Bu not yayınladıktan hemen sonra hayatımı sonlandırıyorum. Vasiyet: Tüm organlarımı ve dokularımı bağışlıyorum. Ailemin rızası alınarak. En önemlisi Erzincan'a defnedilmek istiyorum" yazdığı ortaya çıktı.

YORUM EKLE