Asker cenazesinde Yalçın Akdoğan'a pet şişeli protesto

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan asker cenazesinde yuhalandı

Asker cenazesinde Yalçın Akdoğan'a pet şişeli protesto

Kars’ta hayatını kaybeden Jandarma Özel Harekat timinde görevli Uzman Çavuş Musa Saydam’ın Kırıkkale’deki cenazesine katılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, bir grup vatandaş tarafından protesto edildi.

Şehit Saydam’ın cenaze namazını kıldıktan sonra alandan ayrılan Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, aracına yöneldi. Bu sırada cenazeye katılan kalabalıktan bir grup, Bakan Akdoğan’a tepki gösterdi. Akdoğan’ı yuhalayan öfkeli kalabalıktan “Utanın, utanın, böyle kaçıp gitmek var mı?” sözleri duyuldu.

Koruma polisleri ile resmi kıyafetli polislerin engelleme çalışmalarına rağmen kalabalığın öfkesi dinmedi. Bakan Akdoğan’ın binmesiyle araç hareket ettiğinde de bir grup, aracın peşinden koşarak ellerindeki pet şişe ve cisimleri makam aracına doğru fırlattı. Bu sırada polisler ve vatandaşlar arasında arbede yaşandı. Yaşanan gerginlik, polislerin ve vatandaşların uyarıları sonrası sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2015, 19:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
mert
mert - 3 yıl Önce

yazik! o pet siseler keske onun kafasina isabet etseydi.

mert
mert - 3 yıl Önce

insanlar asil katilin kim oldugunun farkinda tabii...

tek vatan
tek vatan - 3 yıl Önce

Adam icabet etmiş cenazeye katılmış bunu saygısızlık ki pet şişe atma cüreti gösterilmiş kesin provökatörlerin işidir

halil
halil - 3 yıl Önce

Bu zihniyet pkklıları cami cematindedir bu millete yiturdular şehitlrin kanda her ikisinde katkısı vardır bir gün gelir hesap sorulur yalçın akdoğana az bile bu. tepki