Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan'a: Seçimlerden sonra lütfen adalet terazisinin üzerinden elinizi çekiniz

Çakıcı, “CIA'e yıllarca hizmet eden Tansu Çiller'in Türk siyasi hayatının içine soktuğu sayın Meral Akşener bu 'Şer İttifakı'nın içinde yer almıştır” dedi

Alaattin Çakıcı'dan Erdoğan'a: Seçimlerden sonra lütfen adalet terazisinin üzerinden elinizi çekiniz

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi'nde yatan organize suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı, basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla 24 Haziran seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

MHP lideri Devlet Bahçeli'yi yarı yolda bırakmanın Alparslan Türkeş'e ihanet olduğunu söyleyen Çakıcı, İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in 'Şer İttifakı' içinde yer aldığını savunarak, "Aziz şehitlerimizin kanı ve elleri mahşerde Akşener'in yakasına yapışacaktır" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenen Çakıcı, “Sayın Cumhurbaşkanım, daha evvel de dile getirmiştim. Adalet yok olursa devlet yıkılır. Seçimlerden sonra lütfen adalet terazisinin üzerinden elinizi çekiniz. Bir ülkede adalet toplumun tüm bireylerine eşit mesafede olursa, devletin hiçbir partisine mensup olmayan sadece hukukun üstünlüğüne inanmış, adalet kavramını, hukukun üstünlüğüne gönül vermiş liyakat sahibi adalet sağlayıcılarına bırakınız” ifadelerini kullandı.

Sputnik’in haberine göre Türkiye'de, dünyadaki son gelişmeler ve seçim meydanlarındaki söylemlerle ilgili yeni bir yazı kaleme alma ihtiyacı hissettiğini belirten Çakıcı, bazı bölgelerde AK Partili yöneticilerin, MHP'li seçmen vatandaşlara seçimden evvel aba altından sopa gösterdiklerini ifade etti.

'TÜRKİYE'YE AÇIK VE KAPALI AMBARGO UYGULANIYOR'

16 yıldır Türkiye'nin büyük bir büyüme süreciyle modern bir ülke haline geldiğini, teknolojide büyük mesafeler kat ettiğini savunan Çakıcı, şöyle devam etti:

"Artık silah sanayimiz ile ilgili Batı'ya tam bağlı değiliz, kendimiz de üretmekteyiz. ABD, faşist AB, bunları yöneten siyonist üst akıl, Türkiye'ye açık ve kapalı ambargo uygulamakta, baskı yapmaktadır.

‘ABD PROJESİ OLAN ESKİ KADROLU CIA'E YILLARCA HİZMET EDEN TANSU ÇİLLER

Yine aynı Batı, Cumhur İttifakı'nı yıkmak için CHP'nin içindeki Atatürk düşmanlarını, PKK'nın siyasi kanadı olan HDP'yi, İYİ Parti'nin tabanı ve tavanından devlet bekasına gönül verdiğinden asla şüphe duymasam da ne yazık ki bir ABD projesi olan eski kadrolu CIA'e yıllarca hizmet eden Tansu Çiller'in Türk siyasi hayatının içine soktuğu sayın Meral Akşener bu 'Şer İttifakı'nın içinde yer almıştır. Normaldir. Eski kader birliği yaptığı yol arkadaşı gibi CIA ile bağlantılı olduğu bilinmektedir.

"ABD ve AB bu 'Şer İttifakı'nı kullanarak hala sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın temizleyemediği AKP içerisindeki bazı bürokrat ve siyasi kişiler Cumhur İttifakı'nı yıkmak için yukarıda bahsettiğim bu 'Şer İttifakı'nın arkasındaki üst akla hizmet etmektedirler. Seçimlerde 2. turda sayın Meral Akşener, CHP'yi destekleyeceğini ifade etmektedir. Demek ki HDP ile CHP'yi destekleyecek. Vatanseverliğinden, devlete olan sevgisinden asla şüphe etmediğim İYİ Parti'nin tabanı ve tavanındakiler, bir evvelki yazımda söylediğim gibi aziz şehitlerimizin kanı ve elleri mahşerde Akşener'in yakasına yapışacaktır. Buradan yurtiçi ve yurtdışındaki Türk milliyetçilerine, tüm ülkücü kökenli olanlara, küskünlere şunu hatırlatıp Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve bir ülkücü olarak kuracağım bu cümlelere iyi kulak veriniz. Meclis'te Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın dediği gibi."

‘ALPARSLAN TÜRKEŞ'İN YÜZÜNE NASIL BAKACAKSINIZ?’

"MHP'nin ve ülkü ocaklarının kurucusu olan, Atatürk'ten sonra Türkiye'nin en büyük bozkurtu olan cennet mekan sayın Alparslan Türkeş'in emanetine, kurduğu partiye, gençlik teşkilatına ve mirasına sahip çıkmaz ve bu yolda devletimizin beka sorununda taşın altına elinizi koymazsanız bu seçimde MHP saflarında birleşmezseniz, mahşerde cennet mekan sayın Alparslan Türkeş'in yüzüne nasıl bakacaksınız? Geniş bir ailede bazı kardeşlerin aralarında sorun olabilir. Ama yaşadıkları haneye çevresindeki düşmanlar saldırdığı zaman fare gibi kaçıp yeni bir yaşam tarzı aramazlar. Birbirlerine kırgın olan kardeşler, evlerinin yok olacağını anladığı zaman değil evi korumak, kendi gövdelerini birbirlerine siper ederler. 778 bin metrekarelik vatan sathındaki tüm Türkmen boylarının lideri ve ağabeyi olan, devletimizin bekası açısından gövdesini kor ateşin içine atmıştır.

Ömrünü bu davaya adayan 70 yaşın üzerinde 72 yaşında hayatta bugüne kadar davasının dışında başka hiçbir şey düşünmeyen, devletimizin bekası için kefeniyle dolaşan bu yiğit Türkmen Beyinin yanında olmak, bu beka sorununda doğru olandır. Biz eski ülkücüler olarak 1980 evveli ana babalarımızın farklı olmasına rağmen devletin bekası ve Nizam-ı Alem için birbirimize siper oluyorduk. Bu kutlu günlerin hatırı da mı yok? Bizlerden sonraki ülkü sevdalılarına buradan sesleniyorum. Sayın Bahçeli'yi yarı yolda bırakmak cennet mekan Alparslan Türkeş'e ihanettir. 1. turda Cumhur İttifakı kazanamazsa 2. tur Batı'nın yönlendirdiği 'Şer İttifakı' kazanırsa, bu 5000 yıllık Türk tarihine de ihanet etmektir.

'ADALET YOK OLURSA DEVLET YIKILIR'

Ömrümde kimseye boyun eğmedim, kimseye yalakalık yapmadım sonu ölüm bile olsa. Ölçü devlet bekası ise bu yazdığım yazıdan sonra iktidar ve muhalefet hakkımda ne karar verirlerse versinler hiç önemli değil. Bedende hapsedilen ruh özgür değilse bedenin esiridir. Sonu ölüm bile olsa bunları söylemek benim için şereftir. Rabbim devletimizi ve milletimizi korusun, İslam Dünyasına huzur nasip etsin ve kan emen bu Siyonist aklı bildiği gibi yapsın. Milletimize saygılarımla arz ederim.

NOT: Sayın Cumhurbaşkanım, daha evvel de dile getirmiştim. Adalet yok olursa devlet yıkılır. Seçimlerden sonra lütfen adalet terazisinin üzerinden elinizi çekiniz. Bir ülkede adalet toplumun tüm bireylerine eşit mesafede olursa, devletin hiçbir partisine mensup olmayan sadece hukukun üstünlüğüne inanmış, adalet kavramını, hukukun üstünlüğüne gönül vermiş liyakat sahibi adalet sağlayıcılarına bırakınız. Şahsınıza saygılarımla arz ederim.

Yazının tamamı burada.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 12:21

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER