AKP'nin kayyım adayına 300 araçlık karşılama

Vali yardımcısı ve kayyım Cüneyt Epcim Hakkari Belediye Başkanlığı'na aday gösterilmişti

AKP'nin kayyım adayına 300 araçlık karşılama

AKP’den Hakkari Belediyesi Başkanlığı’na aday gösterilen kayyım Cüneyt Epcim, kent merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Çiftlik mevkisinde 300 araçlık konvoyla karşılandı.

Hakkari Belediye Başkanlığı için başvuru yapmadığı halde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından aday gösterilen Epcim, Hakkari Vali Yardımcılığı ve kayyım görevlerini sürdürüyor.

"SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ ÖZEL BİR İNİSİYATİF KULLANDI"

Aday tanıtımı için bugün İstanbul’dan Hakkari’ye dönen Epcim, Hakkari’de 4 yıl önce göreve başladığını söyledi. “Hakkarimizin çok ciddi çalışmalara ihtiyacı var” diyen Cüneyt Epcim, “Sayın Cumhurbaşkanımız özel bir inisiyatif kullandı. Özellikle Hakkari halkına daha fazla hizmet edebilmek adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.

Kendisini karşılamaya gelenlere teşekkür eden Epcim, “Hakkari insanımızın demokratik ortama saygı göstereceğini ve bundan sonraki çalışmalarımızda da bizlere yardımcı olacaklarına eminim. Böyle güzel bir karşılama yaptığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 17:02

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jdix
Jdix - 2 yıl Önce

Kayyummu karsilayanlar cogu kendini 5 kurusa satanlardir

Şahbender yıldız
Şahbender yıldız - 2 yıl Önce

O kayumu sahibinin yanına kıçına teneke başlayıp yolamak o halkın boynunun borcu olsun

Usman
Usman - 2 yıl Önce

Bu 98.yillik kavganın temel sebebidir.yani valilere ,komiserlere idare ettirmek istiyenlerle, bu sömürge yöntemine itiraz edenlerin kavgasıdır .yoksa ruhunu kiraya verenlerle hiç bir sorun olmadığı ortada degilmi?fehmi

SIRADAKİ HABER