AKP İstanbul örgütünde 22 ilçe başkanı görevden alındı iddiası

AKP Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik de Facebook hesabından yeni kongre döneminde aday olmayacağını duyurdu

AKP İstanbul örgütünde 22 ilçe başkanı görevden alındı iddiası

AKP İstanbul il örgütünde 39 ilçe başkanından 22'sinin görevden alındığı belirtildi.

İktidara yakınlığıyla bilinen Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "AK parti İstanbul'da 22 ilçe başkanını görevden aldı" diye belirtti.

AKP Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik de Facebook hesabından yeni kongre döneminde aday olmayacağını duyurdu. Çelik paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"İl Başkanlığımız ile yapmış olduğumuz istişare neticesinde yeni kongre döneminde Esenyurt İlçe Başkanlığı’na aday olmayacağım. ‘Makamlar geçicidir, baki olan davadır’ şiarıyla, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda, AK Parti’mize hizmet etmeye devam edeceğim.”

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 12:49

YORUM EKLE
YORUMLAR
bölge partisi kim
bölge partisi kim - 4 ay Önce

hdp ye bölge partisi diyorlaya asıl hdp den de daha bölge partisi olan akpdir.bakın futbol klüplerinden ihale verdikleri firmalara thyden bir çok kamu kurumunun yönetimlerine bu rize trabzon artvin gümüşane gibi karadeniz daha çokta doğu karadeniz ağırlıklı bir partidir.temizlik yapacaksa en başından yapsınlar kendinden damadından başlasınlar değilse akp de bitti sayılır tabela partisi olmaya çoktan aday.

SIRADAKİ HABER