AKP İlçe Başkanı, gönderdiği kişiye yardım yapılmayınca vakfı bastı

AKP'li İlçe Başkanı Sezer Uğur Özmen çalışanlara hakaret ve tehditler savurdu

AKP İlçe Başkanı, gönderdiği kişiye yardım yapılmayınca vakfı bastı

Ağrı'nın Diyadin ilçesinde AKP İlçe Başkanı Sezer Uğur Özmen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) binasını basarak, çalışanlara hakaret ve tehditler savurdu. 

Mezopotamya Ajansı'nın haberine göre AKP'li Özmen, akrabası olduğu belirtilen bir kişiye yardım yapılması için vakfa yönlendirdi. Vakfa giden kişiye talimatla ya da akrabalık ilişkileri üzerine yardım yapılamayacağını söyleyen yertkililer, bu kişiyi geri gönderdi. Bu duruma sinirlenen AKP'li Özmen, beraberindeki bir grupla birlikte SYDV binasını bastı. Müdür ve çalışanların olduğu bölüme giren Özmen, herkese hakaretlerde bulundu.  

HAKARET GÖRÜNTÜLERE YANSIDI 

Özmen'in hakaret ve tehdit görüntüleri ise orada bulanan bir yurttaş tarafından cep telefonu ile kayıt altına alındı. Görüntülerde AKP'li Özmen'in, çalışanın üzerine yürüdüğü ve hakaret ettiği görülüyor. 

Yanındakilerden birinin görüntülendiklerini söylediği anlaşılan Özmen'in, kaydı yapan kişiyi de "sen çek çek" diyerek tehdit ettiği anlaşılıyor. Özmen'in bu tehdidi üzerine video kaydı sonlandırılıyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER