AKP'den Kürşat Ayvatoğlu savunması: O genci kınamak kolay

AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci: Ayvatoğlu'nu kınamak yerine ona ulaşmak gerek

AKP'den Kürşat Ayvatoğlu savunması: O genci kınamak kolay

Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Mücahit Birinci, lüks bir araç içerisinde uyuşturucu kullanan ve AKP Genel Merkez büro çalışanı olduğu belirtilen Kürşat Ayvatoğlu'yla ilgili "Uyuşturucu kullanan bir genci kınamak kolay..." diyerek "Ayvatoğlu'nu kınamak yerine ona ulaşmak gerektiğini" söyledi.

AKP MKYK Üyesi Mücahit Birinci, görüntülerle ilgili gelen yorumlar üzerine sosyal medya hesabından "Uyuşturucu kullanan bir genci kınamak kolay... Onu yerden yere vurmak da kolay... Bir siyasi skandala çevirme çabası da kolay... Zor olan o genç tek değil, uyuşturucu maalesef gençlerimizi tehdit ediyor. Kınamak yerine ulaşmamız lazım, çabalamamız lazım..." yanıtı verdi.

Kendisinin Yeşilay Cemiyeti yöneticisi olduğunu belirten Birinci, "Bu afetten siyaset çıkaranlar basit iş peşindeler." iddiasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 17:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
müslümanlığı kimseye kaptırmazlar ama hale bak
müslümanlığı kimseye kaptırmazlar ama hale bak - 2 ay Önce

muhalefetin en büyük yaptığı yanlış söylem akp yi siyasal islam diye etiketlemesi bu söylem direk akp ye hedef değil bizzat inanç değeri islam olanı hedef alan bir söylem. bu nedenle islami değere sahip kişileri akp ye daha da bağlıyor sonuçta bu ülkede en az yüzde 60 alıcısı var islam ideolojisinin.akp eleştirirken direk akp yi ve yanlış yapanları eleştirmek gerek ve eğer hatta itham edilecekse müslümanlığı kimseye kaptırmıyor ama eylemlerinin hangisi müslümanca.inanç rantçısı diyerek tabanını uyandırmak gerek.kemal kılıçtaroğluna soruyor sağa mı kaydı diye ülkeyi yönetmek istiyorsanız herkese hitap etmeniz gerekiyor.illa başkasınını değerini inancını ideolojisini benimsemek gerekmiyor karşıt söylem geliştirmeyin yeter.en iyisini yapan biride mansur yavaş.siyaset tamamen mülki bir iş yani insanlara iş cebine para koyan kimse insanlar onu tutar.

Şaşırmadık
Şaşırmadık - 2 ay Önce

alaaddin çakıcı çıkınca balkanlara kaçan sedat peker var kesin uyuşturucu ticaretide yapıyordur bunlar. bunları tanımak için tam enformasyon elde etmeye gerek yok toplayıp resme yukarıdan bakınca her şey ortada zaten avrupanın uyuşturucu merkezlerinden bir kosava arnavutlukmuş sosyal medyada bile görünüyor.yani devleti mafyalar yönetiyor boşuna olmuyor bu kadar hukuk dışı eylemleri ama söylemlere gelince her cuma çıkışta mutlaka poz verirler her cuma mesaj atarlar.halk düşmanı dışarda aramasın en önce yakın çevresinde kendi seçtikleri baksın yeter en büyük kazığı kendilerine onlar atıyor.

SIRADAKİ HABER