Akit yazarı Maranki’den iç savaş tehdidi

Maranki, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala canlı yayında açıkça iç savaş tehdidinde bulundu

Akit yazarı Maranki’den iç savaş tehdidi

Hakkında usulsüz ilaçtan çok sayıda dava bulunan Prof. Dr. Ahmet Maranki, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala Akit Tv 'de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Maranki, seçimlerin bekledikleri sonuca ulaşmaması durumunda "Belgrad Ormanı'na gömdüklerini çıkararak savaşacakları"nı söyledi.

Maranki, "Bu spekülasyonlar tamamen sunidir. Biz onun için her doğruyu her yerde söylemeyeceğiz. Kan ağlıyor içimiz. Ama bizim şayet aksi olursa gidecek hiçbir yerimiz yok. Ben onun için, umudum Kaf Dağı'nın arkası 25 Haziran'dır. Olmadı zaten, o zaman artık Belgrad Ormanı'nda ağacın dibinde, talim şeyimizi oraya gömdük. Çıkaracağız sokağa artık, 'Bismillahirrahmanirrahim' diyeceğiz..."

SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRDILAR

Maranki'nin bu sözleri sosyal medyada da büyük tepki çekerken, birçok kullanıcı 24 Haziran öncesi infial yaratabilecek olan bu sözler nedeniyle savcıları göreve çağırdı.

Maranki'nin Akit'teki köşesinde Payitaht, Diriliş gibi dizilerin aralarında ped ve gazlı içecek reklamlarının gösterilmesinin 'ahlaki çöküntüye' sebep olduğu iddiası da tepki çekmişti.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2018, 22:23

Demokrat Haber’e Destek Olun >>>

YORUM EKLE
YORUMLAR
Secim
Secim - 1 yıl Önce

Buradan bir vatandaş olarak t.c savcıların göreve davet ediyorum Belgrad ormanların da arama yapılmasını istiyorum çok tehlikeli vahim durum

Nizamettin aktaş
Nizamettin aktaş - 1 yıl Önce

Demokrasiden söz eden bir ülkede seçimlerin galibi istenilen parti olmazsa ormana gömülü silahları ölüm için kullanmak sözü
Bu zat hem demokrasi tarifinden,hem halkın irade sahibi olduğunu habersiz.
Bu gibi zatlar ülkeyi 20 yıldır bir arada yönetme şansı bulmayan (ırak) 40 yıldır afkanistan,son altı yıldır komşu Süriye.
Bu zat nasıl olmuş ünvan almış.
Çahaleti teşçili bir ülkeyi ateşe atıyor.
BU sözlere hukuk cevap olmazasa,sayıları sokaklarda insan öldürmeye yetecek kadar olur bu beslemeler

ricky
ricky - 1 yıl Önce

hakim savcılar nerde göreve hadi kokrmayin cesaret

SIRADAKİ HABER