Ahmet Şık'tan Serdar Ekşioğlu paylaşımı

Sedat Peker'in Serdar Ekşioğlu'yla görüşmesi gündem oldu

Ahmet Şık'tan Serdar Ekşioğlu paylaşımı

Organize suç örgütü liderliğiyle suçlanan ve hakkında kırmızı bülten talep edilen Sedat Peker'in Serdar Ekşioğlu'yla görüşmesini yayınlaması sosyal medyada gündem oldu.

Twitter hesabından açıklama yapan Bağımsız İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, Ekşioğlu'nun 26 Mayıs'taki “Hedefine Erdoğan’ı koyan herkesi hedefime koyarım. Kimliği, dili, dini aidiyeti ne olduğu hiç bakmadan vuruşurum. Kayıtlara böyle geçsin” paylaşımını hatırlattı.

Şık, “Aşağıdaki iletiyi yazanla, 'Haklısın Reis' diye Sedat Peker’i onaylayan da aynı kişi. 'Süheyb’i aradım. Hilal’in kocası. Pelikan’ın başı o zaten' cümlesini öğelerine ayıralım. Pelikan: Devlet içi çete. Süheyb: Çetenin başı diye anılan kişi aynı zamanda Ahmet Davutoğlu’nu Başbakanlıktan indiren Pelikan Bildirisini de yazan Süheyb Öğüt. Hilal Kaplan: Sözcük israfı” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2021, 14:34

YORUM EKLE
YORUMLAR
niye başarısızlık
niye başarısızlık - 2 hafta Önce

bu ahmet şık dün kadıköy meydanında bağırıyor abi kadıköy türkiyenin en entellektüel yerlerinden biri burada yaşayanların dünyadan haberi olmaması diye bir şey yok sen çık anadoluya al bir karavan derdini anadoluda anlat çoğu dünyayı geç ülkeden ve çoğu şeyden bihaber bu sağ partiler her yeri geziyor siz solcular niye gezmiyorsunuz bir kişi ikna ederseniz o bile kar.bağırman gerek yok kahvehanede bile bir kaç kişi ile normal şekilde konuş kafasında ışık yaksan o bile yeter.

SIRADAKİ HABER