Ahmet Hakan'dan çarpıcı bayrak yazısı

Bayrak indirildiğinde yeri göğü ayağa kaldıranlara seslendi…

Ahmet Hakan'dan çarpıcı bayrak yazısı

Hürriyet’ten Ahmet Hakan çarpıcı bir bayrak yazısı yazdı. Hakan, “Soma’nın vahşi madenlerinde 300’ü aşkın işçinin ölümünü bile iki günde unuturken... Bayrağın indirilmesini aklından hiç çıkaramıyorsan... İnsanlığını bir kontrol et” diye seslendi.


Yazının tamamı burada: http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/ahmet-hakan_131/dokuz-maddede-isid-denilen-bela_26595847

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 19:08

YORUM EKLE
YORUMLAR
Armağan Erman
Armağan Erman - 6 yıl Önce

...çünkü ahmet hakan bayrak gi̇derse vatan gi̇der...

insan oğlu
insan oğlu - 6 yıl Önce

...insan giderse bayrağın da bir anlamı kalmaz

Bir Okuyucu
Bir Okuyucu - 6 yıl Önce

İnsanın canına kasteden devlet giderse gitsin, ne olacak yani? Böyle vatana lanet olsun, cehennemin dibine kadar yolu var, gitsin defolsun. Ama senin aklın bunu alamıyor. Bunun için de insanlığını bir kontrol et Armağan Erman.

Okuyucu
Okuyucu - 6 yıl Önce

Bayraksız bır vatanının namusu da kalmaz sen Çanakkale'yi oku anlarsın zaten

marslı
marslı - 6 yıl Önce

Vicdan sahibi insanlara giderek daha az rastlanır oldu bu topraklarda.Hoşgörünün anavatanı hoşgörüsüzlüğün yurduna dönüştürüldü muktedirlerce...Bu vicdanlı yazınızdan dolayı teşekkürler...

HÜSEYİN KOÇ
HÜSEYİN KOÇ - 6 yıl Önce

...ahmet hakan somanin özelleşti̇rmeni̇n kalemşörleri̇ndendi̇r onun ne soma ne bayrak nede türk ve kürt kardeşli̇ği̇yle bi̇r sikintisi yoktur onunki̇ laf ola.

cudi zagroz
cudi zagroz - 6 yıl Önce

İnsanligin oldugu yerde insanlarin yasamasi cok sacma degil mi.ama gel gorki turkiyenin yeni siyaseti olu bir insan uzerinde nasil bir rant elde edebilirim diye tartisiyorlar.ayrica licede gozunu kirpmadan sifil halka ates acan bir devlet nasil olurda karakolun icinde 16yasindaki bir cocugun bayragi indirmesine goz yumar demeki burda bir cikar soz konusudur ki buda yakinlasan cumhur baskani secim oncesi akp nin yeni rant sistemidir.

cudi zagroz
cudi zagroz - 6 yıl Önce

Unutmayalim ki o bayrak sadece turklerin bayragi degildir.ayni zamanda kurtlerin de araplarinda ermenilerinde lazlarin da yani turklerin degil turkiye bayragidir o.sadece turk bayragi diyenler koyu bir milleyetcilik yapiyorlardir ve milleyetcilik bir ulkedeki butun irklari inkar edip sadece birini temsil ediyorsa ben milleyetci degilip insanim


SIRADAKİ HABER