Acun Ilıcalı'dan Yıldız Tilbe ve Gökhan Özoğuz açıklaması

Ilıcalı: Tilbe yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir

Acun Ilıcalı'dan Yıldız Tilbe ve  Gökhan Özoğuz  açıklaması

O Ses Türkiye'nin çekimlerinde yaşandığı ileri sürülen Gökhan Özoğuz Yıldız Tilbe tartışmasıyla ile ilgili Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama geldi.

Ilıcalı'nın Instagram hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Son günlerde herhalde magazinel yazı malzemesi bulmakta zorlanan bazı arkadaşlar, sevgili Yıldız Tilbe ile ilgili gerçekle hiçbir ilgisi olmayan bir haberi gündeme getirmeye çalışmaktalar. O Ses Türkiye çekimlerinde yaşandığı iddia edilen olayla ilgili söylenenler durduk yerde uydurulan yalan ve çarpıtmadan başka bir şey değildir.

Yıldız Tilbe yabancı dil bilmediğini, dolayısıyla yabancı dilde söylenen şarkılarda ifade ve yorum başarısını ölçemediği, bu nedenle de yabancı dilde şarkı söyleyen yarışmacılara dönmediğini söylemiştir.

Bu samimi söylemin 'ırkçılık'la ne alakası olabilir. Bundan sonra 'sosyopatça' çarpıtılarak üretilen çirkin senaryoların ise sadece tek bir şeyle alakası olabilir; kötü niyet ve sansasyon yaratma hırsı... Miş'ler ve muş'lar uzerine birine ırkçı damgası vurmaya çalışmak iftiradır, ahlak dışıdır. Keşke değerli sanatçılarımızı iftiralarla acımasızca karalamak yerine, onlara destek olup üretkenliklerini artırabilsek."

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2017, 15:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
demokrat
demokrat - 3 yıl Önce

acun efendi madem ingilizceyi bilmeyen ve ingilizce şarkıyı anlamayan jüri üyesinin ne işi var yarışmada ,, yabancı dilde şarkı söyleyenler 1 jüriyi baştan kaybediyor olmuyor mu .. bu ne derecede adaletli bir program ..yazıklar olsun sana bide savunuyorsun

SIRADAKİ HABER