Abdurrahman Dilipak'tan Erdoğan'ın müjdesine tepki

Abdurrahman Dilipak, külliye müjdesine tepki gösterdi

Abdurrahman Dilipak'tan Erdoğan'ın müjdesine tepki

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın KKTC Cumhurbaşkanlığı'na ve KKTC Meclisi'ne yeni bir külliye inşaatı yapılacağını müjdelemesine sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün KKTC Meclisi'nde yaptığı konuşmada 'müjdesini' açıkladı.

Erdoğan KKTC'ye külliye, parlamento ve millet bahçesi yapılacağını, söz konusu projelerin inşasına yakın zamanda başlanacağını duyurdu.

Erdoğan, "KKTC'nin cumhurbaşkanlığının ne doğru dürüst cumhurbaşkanlığı binası var ne de parlamento binası var. Biz bunu KKTC'ye yakıştırmıyoruz. Şimdi Cumhurbaşkanlığı'nın Külliyesi ile ilgili proje çalışmaları bitti ve inşaasına yakında başlıyoruz" dedi.

ABDURRAHMAN DİLİPAK'TAN TEPKİ

AKP’ye yakınlığıyla bilinen Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Twitter hesabı üzerinden Erdoğan'ın 'müjde'sine tepki gösteren bir paylaşımda bulundu.

"İnsanlar ne umdu ne buldu!" diyen Dilipak, "KKTC'de müjde diye birileri toplumu büyük bir beklentiye sokup, sonra meclis, başkanlık binası ve millet parkını teselli ikramiyesi olarak sunarken aceba ne düşündü?" ifadelerini kullandı.

Dilipak'ın paylaşımı şöyle:

YORUM EKLE
YORUMLAR
ya ne müjdesi müjde dedikleri;
ya ne müjdesi müjde dedikleri; - 1 hafta Önce

kendi siyasi rantlarını millete müjde diye yutturuyor.abi adam satıyor millette satın alıyorsa ne yapalım dilimizde tüy bitti inanmayın artık diye diye.

SIRADAKİ HABER