2 polis, cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı

Cinsel saldırıya maruz bırakıldığını öne süren kadın, polis memuru K.T.'nin spermlerinin bulunduğu peçeteyi de delil olarak sundu

2 polis, cinsel saldırı iddiasıyla tutuklandı

Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde, otomobilde bir erkekle birlikte olan kadına önce uyarıda bulunup, ardından da cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen polis memuru K.T. ile yanındaki meslektaşı N.U. tutuklandı.

Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 25 yıllık polis memuru K.T. ile 15 yıllık polis memuru N.U., ilçede bir parkta, otomobilde birlikte olan kadınla erkeği fark etti.

Polisler, müdahale ederek ismi açıklanmayan kadın ve erkeği uyardı. Polis memuru K.T., otomobilden uzaklaştırdığı kadını parkın tenha bir köşesine götürerek, iddiaya göre cinsel saldırıda bulundu.

Olayın ardından cinsel saldırıya maruz bırakıldığını öne süren kadın her iki polisten de şikayetçi oldu. Kadın, polis memuru K.T.'nin spermlerinin bulunduğu peçeteyi de delil olarak sundu.

Başlatılan soruşturma kapsamında polis memurları K.T. ve N.U. açığa alınıp, gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen polisler, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(Kaynak: CNN Türk)

YORUM EKLE