İmam hatip liselilere yönelik sözleri nedeniyle tutuklu yargılandıktan sonra tahliye edilen şarkıcı Gülşen'in konser vereceği iddialarına menajeri açıklık getirdi.

Meta, meme uçlarına sansürü kaldırabilir: Karar sadece trans ve nonbinary bireyleri kapsıyor Meta, meme uçlarına sansürü kaldırabilir: Karar sadece trans ve nonbinary bireyleri kapsıyor

Şarkıcı Gülşen, 30 Nisan'da verdiği bir konserde imam hatiplilere yönelik sözlerinden dolayı hakkında soruşturma başlatıldı ve ağustos ayında hapis yattı. Tahliye olduktan sonra bir süre sonra yurt dışı yasağı da kaldırılan şarkıcı, İspanya'da yaşayan oğlunun yanına gitti. Olayların ardından gözlerden uzak bir hayat yaşayan şarkıcının eski konser maratonuna geri döneceği iddia edildi. Sanatçının yakında sahnelere döneceği, yılbaşında da Mısır'ın başkenti Kahire'de konser vereceği ileri sürüldü.

Birsen Altuntaş’ın kendi haber sayfasında aktardığı habere göre, Gülşen’in menajeri Haluk Şentürk ise “Henüz bir konser anlaşmamız yok, çok fazla haber çıkıyor ama anlaşma yaptığımız bir yer yok” açıklamasını yaptı.