Vuslateri, “Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyuncularındanım; o gelen elektrik faturasından 75tl daha düşüktü hem de” dedi

Oyuncu ve dizi senaristi Gülse Birsel'in 2 bin 550 liralık elektrik faturası paylaşımına, oyuncu Gonca Vuslateri'den yorum geldi. Vuslateri, "Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de. O yüzden fatura konusunda deneyimliyim" ifadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Kayseri'de Tomarza Belediye Başkanı'na silahlı saldırı Kayseri'de Tomarza Belediye Başkanı'na silahlı saldırı

Oyuncu ve dizi senaristi Gülse Birsel, 2 bin 550 TL gelen elektrik faturasını sosyal medya hesabından paylaştı. Faturasını "Ben de kira tadında elektrik faturamı arz edeyim" ifadeleriyle paylaşan Birsel, mesajına "3+1 düz daire ha burası" notunu düştü.

Gülse Birsel'in paylaşımına bir yorum da oyuncu Gonca Vuslateri'den geldi. 2012 ve 2014 yılları arasında yayınlanan Yalan Dünya dizisinde Eylem ve Vasfiye Teyze karakterlerini canlandıran Gonca Vuslateri, o döneme atıfta bulunarak şunları yazdı:

Gonca Vuslateri, Yalan Dünya dizisindeki ‘Eylem’ ve ‘Vasfiye Teyze’ tiplemesiyle çok konuşulmuştu. Vasfiye Teyze tiplemesinin “Ne çektin be!” sözü hafızalara kazınmıştı.

"SOĞUK HAVALARDA ARKADAŞINDA KAL; SETE ORDAN GİT"

"Bu ülkenin en az paraya en sevilen karakterini oynamış oyunculardanım. O gelen elektrik faturasından 75 TL daha düşüktü hem de. O yüzden fatura konusunda deneyimliyim. Soğuk havalarda arkadaşında kal. Sete ordan git. Ha bir de baget ekmek al 4’e böl pul biberle lup."