Will Smith'in Chris Rock'a tokat atmasını destekleyen Gonca Vuslateri'ye Nagehan Alçı, 'Kezban' dedi, Vuslateri'den yanıt geldi.

HaberTürk yazarı Nagehan Alçı bugünkü yazısında, oyuncu Gonca Vuslateri'nin Will Smith'in Oscar Ödül töreninde eşinin rahatsızlığı hakkında şaka yapan komedyen Chris Rock'a tokat atmasını desteklemesine tepki gösterdi. 

Gonca Vuslateri, tokat skandalına ilişkin "Eline sağlık Will Smith. Şu dalga geçme, komodo taşlama sanatı diye gezen kıçı yere yakınlara cevap vermemiz için cesaret oldun. Hepsi bir yana aynısını yapardım. Benim de başka alternatifimin kalmadığı zamanlar oluyor"  paylaşımı yapmıştı. 

Nagehan Alçı, Gonca Vuslateri'nin mesajını şu sözlerle hedef aldı:

Gözden kaçırmayın

Soylu'dan yeni ehliyet çalışmasıyla ilgili açıklama Soylu'dan yeni ehliyet çalışmasıyla ilgili açıklama

"Will Smith'in bile bir metinle özür dilediği magandalığı bir Türk kadın oyuncu hem de erkek şiddetini öven cümlelerle nasıl da savunuyor. İşte erkek-egemen ideolojinin kadınların zihninde egemen olması dediğim olay bu. Gonca Vuslateri'nin de beyninde feodalizmin kalıntıları var. Feminist bilinç sahibi olduğunu iddia eden kadın gidiyor ve bir anda karşımıza dün de ifade ettiğim gibi Z kuşağının tabiriyle 'Tam bir Kezban' çıkıyor. Beğendiğim bir oyuncu olan Gonca adına çok üzüldüm."

GONCA VUSLATERİ ODATV’YE KONUŞTU

Gonca Vuslateri, Odatv’ye yaptığı açıklamada, “Nagehan Alçı kim? Hiç ilgilenmiyorum” dedi.

“İyi rahatlamış sıkıntı yok. Bana ne hiç ilgilenmediğim bir konu” diyen Gonca Vuslateri, şunları söyledi:

“İsteyen istediğini hedef alabilir. Hedef yapabilir, yanılabilir, hayat bu. Çok sıkıcı bir konu.”