Son Hafta İçin Almanya Ligi Puan Durumu

Her sene büyük bir çıkış ile başlayan ve ligin sonuna kadar liderliğini sürdüren Bayern Münih, son haftalarda yaşadığı problemler nedeniyle şu an üçüncü sıraya gerilemiş görünüyor.

Son Hafta İçin Almanya Ligi Puan Durumu

Her sene büyük bir çıkış ile başlayan ve ligin sonuna kadar liderliğini sürdüren Bayern Münih, son haftalarda yaşadığı problemler nedeniyle şu an üçüncü sıraya gerilemiş görünüyor.

Aynı şekilde Werder Bremen ve Borussia Dortmund ise bu sene şampiyonlukta uzun bir süre yer alacaklarını gösteriyorlar. Zira şu an Borussia Dortmund üzerinde liderliğini sürdürüyor. Özellikle kadrosuna bu sene kattığı yeni ve yıldız oyuncularla güçlü bir kadro kuran Borussia Dortmund, şampiyonluğun en önemli adayları arasında şimdiden yerini aldığını hissettiriyor.

Tüm Liglerden Canlı Sonuçlar

Başta Almanya ligi ve İngiltere ile İspanya ligleri olmak üzere, Avrupa'nın ve dünyanın bütün farklı ülkelerinden tüm liglerdeki takımların canlı sonuçlarını üzerinden öğrenebilir, bütün takımlar hakkında detaylı bilgilere ulaşma şansını elde edebilirsiniz. Özellikle yeni sezon itibarıyla futbol ligi başladı ve yoğun şekilde maçlar devam ediyor. Bu maçları hem bir spor sever olarak hem de bahis açısından takip etmek için, bu siteye arzu edilen her yerden rahatlıkla giriş imkanı elde edilebilir. Anbean tüm maç sonuçları ana sayfaya düşmekte ve sadece futbol değil, aynı zamanda basketbol tenis ya da hokey gibi alternatifler üzerinden de sonuçlar detaylı şekilde öğrenilebilir.

Futbolda Heyecan Başladı

Dünyada milyonlarca insanı takip ettiği Avrupa liglerinde birbirinden çekişmeli maçlar başladı. Aynı zamanda Türkiye'den ve dünyadan milyonlarca kişinin yine takip etti Türkiye Süper Ligi de tüm hızıyla devam ediyor. Özellikle İstanbul büyüklerinin son dönemlerdeki kötü performansı ve sürpriz sonuçları nedeniyle, lig daha çekişmeli hale geldi. Zira Anadolu takımlarının bazıları da liderlik için mücadeleye katıldı. Aynı durum Avrupa'daki ligler için de bu yıl geçerliliğini koruyor. Birçok değişik ligde büyük takımların yanı sıra, orta sıradaki takımlarda şampiyonluk mücadelesi için lidere yakın bir konum almış durumdadır.

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER