Sezonun Son Kampanyaları

...

Sezonun Son Kampanyaları

Yavaş yavaş yılsonuna yaklaştığımız bu günlerde sezon sonu indirimlerimiz ve kampanyalarımız devam etmektedir. Bu yaz en çok sattığımız modellerimiz siz müşterilerimiz için sonbahar kampanyasına girmiştir.

Yemek Odası Takımları

Bu yıl çok revaçta olan ve düğün paketlerinde en çok tercih edilen yatak odası takımı indirimli fiyatları ile evleneceklere ya da değiştirmek isteyenlere son bir fırsat bu fiyata bu takımı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Yemek odası takımı alan müşterimize 82 ekran lcd televizyon hediye Yemek odaları şık dizaynları ile bu yaz fırtına gibi esti bütün müşterilerimizin göz bebeği olan yemek odaları uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Gençler sizleri unuttuğumuzu sanmayın sezonun modası renklerden oluşan genç odası sizleri bekliyor. Ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Yıldız mobiya.com mobilyasını yenilemek isteyen ve evleneceklere yılın son fırsatını veriyor.

Tüm mobilya ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret etmeniz ister mevcut mobilyalardan isterseniz isteğe uygun yapılmasını istediğiniz mobilyalarımız ile hizmetinizdeyiz. Yıllardır bu sektördeyiz ve işin uzmanı olarak her türlü memnuniyet garantisi veririz.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER