Objektif Açıdan Haber Bülteni

Objektif Açıdan Haber Bülteni

Günümüzde yaşanan güncel olaylardan bilgi sahibi olmak için çoğumuz haberleri takip ediyoruz. Peki yandaş medya ajanslarından ve okuyucuyu aldatmaya yönelik bilgilendirme yapan haber sitelerinden nasıl uzak durabiliriz? Objektifhaberler sayesinde. Objektifhaber, okuyucuya en doğru, güvenilir ve objektif bakış açısıyla haber hizmeti sunan bir internet sitesidir. Objektifhaber sitesi sizin için son dakika ve en güncel konuları anında paylaşarak, sizi gündemden ve dünyadan haberdar olmanızı sağlar.

Güncel Haberleri Tarafsız Okuyun

Objektifhaber sitemiz sayesinde dünyada ve Türkiye’de yaşanan en güncel konuları kaçırmayın! Koronavirüsün tüm dünyada ve Türkiye’de hızla yayılmasını takip eden objektifhaber, sizlere en doğru bilgileri ulaştırmak için burada. Yapmanız gereken tek şey, sitemize erişmek ve haberleri okuyarak gündemden haberdar olmak! Koronavirüs vakasına yönelik her gün güncellenen dünyada ve ülkemizde meydana gelen vaka sayılarını ve can kayıplarını sitemiz üzerinden en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Bugün paylaşılan son verilerde ise, ülkemizde vaka sayısı 4 bin 93 kişi artarak toplamda 61 bin 49 kişiye ulaşırken, can kaybımız ise 98 kişi artarak bin 296’ya ulaştı. Son 24 saat içerisinde uygulanan 34 bin 456 test ile, test sayımız toplamda 410 bin 556’ya çıktı. Koronavirüs gündemine ait en güncel ve son dakika haberlerini sitemize girip okuyabilirsiniz.

Dünya Gündeminden Son Dakika

Objektif haberler sadece ülkemizde yaşanan haberleri değil, aynı zamanda dünyada yaşanan güncel ve son dakika haberlerine ulaşma imkanı da sunmaktadır. Hadi gelin dünyada son dakika neler olmuş hep birlikte bir göz atalım. Kuzey Ukrayna'da birkaç gündür çıkan orman yangınları, terk edilmiş Çernobil nükleer santralinden birkaç kilometreden yakınlarında bulunuyor. Tur operatörü Yaroslav Emelianenko, yangının fabrikaya hizmet veren terk edilmiş Pripyat kasabasına ulaştığını, tesisin en tehlikeli atıklarının depolandığı yerden sadece 2 km uzakta olduğunu bildirdi. Emelianenko ayrıca bu durumun turistik bölgelere zarar vermesi durumunda, ülke ekonomisine felakat yaşatabileceğini dile getirdi. Greenpeace ise çıkan yangın hakkında, yangınların yetkililerin fark ettiğinden çok daha büyük olduğunu söyledi. Okuyucuya yönelik sunduğumuz dünyadan son dakika güncel haberler sayesinde, diğer haber sitelerinden oldukça farklı olarak, habercilik sektörünün zirvesi olduğumuzu düşünüyoruz. Hemen objektifhaberlere gel ve gündemi en doğru ve objektif bakış açısıyla öğren!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER