Nurteks Halıfleks

...

Nurteks Halıfleks

Günümüzde her alanda zemin örtüsü tartışmaz alanın en gözde aksesuarı arasında gelir. Dolayısıyla bugün sınırsız renk ile desen seçeneğini ev ve iş yeri gibi her alan için sizlere sunabilen uzman firmalar, yaşam alanınızda ileriye yönelik ekonomik kullanım ile konforu da sunmuş olmaktadırlar. Tercih üzerine desensiz tek renk ya da desenli birkaç rengin kombinesiyle üretilen halıfleks ürünü, kullanım alanında son derece göz dolduran bir görselliğe imza atacağını bilmelisiniz. Kendi içeriğinde oldukça geniş seçeneği barındıran halıfleks, ev, otel, cami gibi birbirinden bağımsız çok çeşitli alanlarda uygulanabilmektedir. Her alanda gelişim gösteren teknoloji sayesinde bugün, yüksek kaliteli üretilen halıfleksler, eskiden kalma kullanışsız ürünlerle akıllarda karışıklığa yol açmamalıdır. Eski dönemde üretilen ürünler yapısında naylon karışımı olduğundan ötürü, temizliği ve görsel kalitesi kısa sürede olumsuzlukla sonuçlanırken, bugünkü üretimiyle uzun vadede kullanım hakkını sizlere vermektedir.

Yapısında %100 polıpropılen kullanılan halıfleks ürünleri, isteğe bağlı olarak duvardan duvara veya belli ölçülerde dahilinde zeminin kaplanması mümkündür. Temizliği son derece kolay olan halıfleks ürünü, aynı zamanda zeminle direk temas etmek istemeyen kişiler içinde son derece ideal bir seçimdir. Bunun yanı sıra konfora özen gösteren otel gibi işletmelerde sıkça tercih edilen halıfleks kullanımı, işletmenin konseptine uygun şekilde tasarlanması da mümkün olmaktadır. Dolayısıyla oldukça çeşitli alternatifin bulunduğu bu ürünle, kişiler uygulatmak istedikleri alanda muhteşem bir görselliğe erişebilirler. Bilindiği gibi yoğun müşteri sirkülasyonunun olduğu büyük işletmelerde zeminin açıkta kalması sürekli olarak silinmesini gerektirmektedir. Ancak temizlik esnasında müşterilerin alanda gezinmesi, alanın yeteri düzeyde temizlenmesini engellediği gibi zeminde oluşan kayganlıktan ötürü müşterilerin rahatsız olması ve kayıp düşmesi gibi olumsuzluklar olası bir durumdur. Bundan ötürü zeminin halıfleks ile kaplanması, her bakımdan sağlıklı sonuçlar içerecektir.

Burada önemli olan ihtiyaç sahibinin bu halıfleks ürününü alana uygun ve kaliteli şekilde tasarlayıp, uygulamasını yapacak uzmanlıkta bir firmayla çalışabilmesidir. Bu aşamada devreye giren nurteks firması sizlere piyasada bulunan en iyi kaliteye sahip halıfleks ürünlerini sunacak ve kaliteli işçilikle döşemesini yapacak potansiyele sahip olduğunu bildirmek isteriz. Dilerseniz düz ve sade renklerden oluşan bir döşeme yaptırabilir, dilerseniz de birbirinden güzel desenlere sahip halfleks çeşitlerinden birini seçerek, uygulama alanına göz kamaştıran bir görsellik katabilirsiniz. Bunun yanı sıra ısı ve ses izolasyonunda büyük rolü olan halıfleks ürünü, uygulandığı alanda yüksek ölçüde gürültünün azalmasını sağlar ve alanın ısı seviyesini dengeler. Ayrıca kaymaz zemin oluşturmasından ötürü de yaşlı ve çocuklar için son derece kullanışlı olmaktadır. Yüksek düzeyde verim sağlayacağınız her zevke ve bütçeye uygun bu ürünlere nurteks.com.tr web adresinden ulaşabilir, ürünleri detaylıca inceleyebileceğiniz gibi yetkililerle iletişime geçtiğinizde, alanınıza uygun fikirler de sunularak doğru bir seçim yapmanızda yardımcı olunur. Dolayısıyla zaman kaybetmeden firma ile bağlantı kurmalı ve deneyimlerinden yararlanarak kendinize ve müşterilerinize sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 09:15
YORUM EKLE