Medyumların Asıl Görevleri

...

Medyumların Asıl Görevleri

Medyumların asıl görevleri manevi sorunları olan kişilere yardım etmek ve onları içlerinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtarmaktadır.

Medyum hoca olarak bilinen kişiler tam anlamıyla gizli ilimler denilen havas ilmi, ledunni ilmi, vefk ilmi vs gibi konularda bilgi ve tecrübe sahibi olmalıdır. Bir medyum hocanın kendisinin yapacağı asıl görevlerinden bir tanesi de kendisini gizli ilimler uzmanı olarak nitelendirecek derecede araştırma ve çalışmalar yapmalıdır. Bu makalenin kaynağı Medyum Aslan hocanın web sitesi olan http://www.medyumaslan.com dur. Medyumların asıl görevleri yalnızca ve yalnız manevi sorunları olan insanlara hizmet etmektir. Medyumlar, günümüzde kırsal kentlerde nefesi kuvvetli hoca efendi olarak bilinen kişilere verilen isimdir. Dünyada astroloji uzmanları olduğu gibi medyumlar da bulunmaktadır. Ülkemizde ise medyum hocaların sayısı oldukça fazladır. Özellikle İstanbul da medyum arayanlar adeta her köşede başında bir falcı hocaya rast gelmektedir. Türkiye’nin en büyük şehri istanbul medyum arayanların karşısında güvenilir olarak bu işi yapan kişilerin çıkması zordur. Güvenilir medyumlar içerisinde dikkat etmeniz gereken konu resmi ruhsatlı ve sitesinde bulunan çalışmalar da kendisinin yaptığı el yazması vefkleri, büyü çalışmalarını, malzemelerini kesinlikle doğru düzgün eklemelidir. Ayrıca çalışmalarınızı yaptıracağınız nefesi kuvvetli hocanın ruhsatlı medyum olması çok daha iyi olacaktır. Vergi veren resmi ruhsatlı medyum bulmak özellikle ülkemizde çok azdır.

Vefk olarak nitelendirilen çalışmalar tamamen manyetik çekim gücü olan sırlı dualardır. Kuran-ı Kerim de bulunan ayetler ve duaların ebced değerlerine göre hazırlanan bu vefk çalışmaları tamamen kişiye özel uygulanmalıdır. Her konuda işlerinizin düzene girmesi için vefk yazılabilmektedir. Aşk büyüsü ve bağlama vefkleri, bağlama duası vefkleri, koruyucu vefkler, büyü çözümü vefkleri gibi çoğaltılabilir. Büyüye maruz kalarak ayrılanların geri birleşmesi için aşk büyüsü uzmanı bir hocadan yardım istenilebilir. Medyum hocanın yapacağı aşk büyüsü ile ayrılanların üzerindeki ayrılık dalgaları giderek tekrar birleşmeleri söz konusu olabilir. Bu yapılan çalışmaların geneline celbi tesir işlemi denilmektedir.

(Bu yazı tanıtım amaçlı ücretli olarak yayınlanmıştır, web sitesiyle ilgisi yoktur)

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2014, 11:29
YORUM EKLE