Medyum Hakan Büyük'ün Aşk Büyüsü

Medyum Hakan Büyük'ün Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü Olumlu Etkilerini Kısa Sürede Gösterdi

Yaşamamız gereken en güzel duyguların başında gelir aşk. İnsanı bazen öyle bir konuma sokar ki, hiç olmayacağınız düşünceleri yaşarsınız. Harika bir duygudur gerçekten. Tabii karşılığı olunca daha da anlam kazanır. Tek taraflı platonik aşk, içimizdeki heyecanı doyasıya dışa vurmamız konusunda engeller. Daha bebeklikten içimize işlenen aşk duygusu, aile kavramıyla birlikte gelişir. Sonrasında karşı cinse duyduğumuz ilgi, farklı boyutlara gelir ve bize olmadık şeyler yaptırabilir. Sevgimizi ve aşkımızı hak eden birini her zaman bulamayız. Gönlümüzün kimde olacağı da belli olmaz. Bu yüzden aşk gerçekten inanılmaz bir histir, yaşamayan bilemez asla. Fakat yaşayan için ise, unutamayacağı bir deneyimden fazlası olabilir.

Sosyal medya üzerinde, medyum platformları üzerinde gezmeye başladım bir gün. Aşk büyüsü nasıl yapılır? Başlık dikkatimi çekti ve araştırmaya giriştim. Birbirinden farklı yorumlar yazılmış ve ben hepsini dikkatlice okumaya koyuldum. Evde oturunca can sıkıntısı, ev hanımı olanlar beni iyi anlar. Temizlik, yemek ve çocuk bakmaktan başka yapacak bir şey yok. Dedikoducu komşulara gitmeyi de sevmem. Lise yıllarından beri arkadaş olduğum biri var. Samimiyiz ve oda benim gibi aşk evliliği yapmayı çok istedi. Fakat etrafında hiç böyle birisi yok. Aynı firmada çalıştığı bir erkek var. Ondan çok hoşlanıyor ve yuva kuracağı karakterde olmasından bahsetti. Aklıma hemen bu aşk büyüsüyle ilgili okuduklarım geldi. İzin gününde bana gelmesini söyledim. Kahvemizi yudumladık ve kocamın da evde olmayışını fırsata çevirmek istedim.

Büyü yorumlarında,medyum hakan büyük hocanın numarasını aldık. Derdimizi anlattık ve aramamız bize olumlu sonuçlar verecek gibi doğurdu. İşlem için gereken bilgileri aldı. Aşk büyüsü sayesinde, resmini verdiği erkekle kısa süre sonra evleneceğini söyledi hoca. Ben içimden hiç inanmadım, fakat arkadaşımın gözlerinin içi parlamaya başladı. Yürekten inanıyordu belli. Elli (60) günlük süreç verdi, fakat bu zaman içinde yaşadıkları hiç kolay değildi. Hocanın söyledikleri harfiyen oldu. Psikolojik bunalımı atlattıktan sonra, şirketteki hoşlandığı erkekle sevgili oldu. İlk ayın sonunda nişan yaptılar ve şu an evlilik yolunda ilerliyorlar. Sanırım bu yaz, güzel bir düğün yaparak dünya evine girecekler. Benim çok hoşuma gitti, aşk sorunu ve problemler yaşayan kişilerin bilgilenmesi için yazdım. Aşk öyle bir duygu ki, tüm ömrümüze etki eden bir his gerçekten. Neden bunu herkes yaşamasın? Güvenilir hocanın yaptığı büyü sayesinde, lise arkadaşımın yaşantısı olumlu yönde değişti ve ona destek olduğum için hep bana dua etti.Detaylar İçin; https://www.profesyonelmedyum.net

YORUM EKLE