Medyum Candan Harikalar Yaratıyor

...

Medyum Candan Harikalar Yaratıyor

Son zamanlarda seçimlerin yaklaşması ile insanlar gözlerini anket şirketlerine diktiler. Birçok anket firması araştırmalar ve anketler yapıyor ve bunu kamu ile paylaşıyor. Biz ise bu gün farklı bir öngörü methodu olan spiritüalizm den bahsedeceğiz. Spiritüalizm Türkçe'ye ruh sanatı olarak çevrilebilir. Bu kavram halk arasında her ne kadar bilinmiyor olsa da medyum deyince herkesin bir fikri oluyordur. Spiritüalizm uzmanları Türkiye'de medyum olarak tanınmaktadır. Bu gün sizlere birçok seçim tahmininde bulunmuş ve bu tahminleri doğru çıkmış bir medyumdan bahsedeceğiz.

Bahsettiğimiz kişi medyum candan hoca. Daha önce 2001 - 2004 ve 2009 seçimlerinde seçim sonuçlarını oranları ile tahmin eden ve yaptığı tahminlerde başarılı olan medyum candan hoca Türkiye'de bu alanda akademik anlamda önemli çalışmalar yapmış, birçok başarıya imza atmış spiritüalizm konusunda Türkiye'nin sayılı kişilerinden birisidir. Her ne kadar bu alanda birçok dolandırıcı olsa da ülkemizde yetişmiş insan sayısı da küçümsenmeyecek kadar fazla. Haberlerde yer alan dolandırıcı medyum haberlerinden dolayı halkın gözünde olumsuz bir izlenim bırakıldığını söyleyen candan hoca "bu alanda çalışan, çalıştığını iddia eden düzenbazlar yüzünden insanların spiritüalizm bilimine bakışı değişti, artık kime medyum'um desem herkes dolandırıcı mısın gibisinden bir bakış atıyor" dedi. Aslına bakarsanız halk da bu konuda haksız sayılmaz zira medyumluk ile ilgili basına yansıyan tüm haberler birbirinden beter. Hepsi de medyumların dolandırıcı olduğundan bahsediyor. Peki ama gerçek medyum ile dolandırıcıyı nasıl ayırt edebilir siniz?

Gerçek medyum olduğundan şüphelendiğiniz kişiye soracağınız ilk şey bu iş ile ilgilili devlet tarafından verilmiş ruhsatının olup olmadığı? Eğer bu konuda herhangi bir resmi belgesi yoksa kesinlikle o kişiye itimat etmemenizi öneririz. Zira bu konuda gerçekten işini hakkı ile yapan kişilere devlet resmi belge veriyor ve çalışma ruhsatı sunuyor. İkinci olarak dikkat etmeniz gereken şey ise çalışacağınız kişinin daha önceki referansları. Daha önce neleri bilmiş, hangi başarıları sağlamış, bu alanda yaptığı çalışmalar neler? Bunlar kesinlikle sorup öğrenmeniz gereken hususlar. Eğer işini gerçekten hakkı ile yapan birisi ise bunların hepsini dolu dolu size anlatacaktır. 

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 22:01
YORUM EKLE