Medyum Ali röportajı

...

Medyum Ali röportajı

Aşk ve bağlama, kısmet açma, rızık açma, büyü bozma gibi problemlerdeki hizmetleriyle uzun süredir Türkiye'nin en güvenilir medyumu olarak bilinen Medyum Ali Hoca röportaj isteğimizi kırmadı ve merak edilenleri yanıtladı. Facebook'taki hayran sayfasında 120.000'e yakın kişinin beğendiği ve bu sektörde dünya üzerindeki en çok beğenilen medyum olan Medyum Ali Hoca'ya internet üzerindeki web sitesinden ve telefon aracılığıyla ulaşılabiliyor. http://www.medyumali.com 'dan ve 05355906275 numaralı telefondan hizmet veren Medyum Ali internetteki dolandırıcı medyumlara karşı da insanları uyarıyor.

Ali Bey, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteriyorsunuz ve nereye baksak en güvenilir medyum olarak gösteriliyorsunuz. Nedir bu işin sırrı?


Öncelikle işini doğru ve dürüst bir şekilde yapmak gerekiyor. Benim tek dikkat ettiğim şey budur. İnsanlar zor durumda, sorunların üstesinden gelebilmek ve dertlerine derman aradıkları için bana geliyorlar ve işin maddi boyutu bir yana, bu kişilerin umutlarıyla, hayalleriyle oynamak başta insanlığa yakışmaz. Ben de yeteneklerim ve aldığım eğitimler doğrultusunda bu insanlara elimden gelenin en iyisi şeklinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Arayan ve mail atan insan sayısı çok fazla ancak yine elimden geldiğince hepsine yetişmeye, çalışmaya başladıktan aylar sonrasında bile aradıklarında telefonlarını açıp, o an müsait değilsem bile sonrasında kendim dönüp desteğimi sürdürmeye çalışıyorum. Birilerinin güvenini kazanabildiysem ne mutlu bana.

Örneğin evi terk eden eşinin geri dönmesini isteyen biri için ne gibi bir çalışma yapıyorsunuz?

Bunun için aşk ve bağlama çalışması yapılır. Geri getirme çalışması olarak da bilinir. Vefk şeklinde, havas ilmiyle yapılan bir çalışma hazırlıyorum ve kargoyla gönderiyorum. Kendisi de bunu kırmızı bir kumaşa sarıp kendi üzerinde taşıyor. Burada daha fazla detaya girmeye gerek yok. Sonrasında kullanım talimatı ve dikkat edilecekleri ben zaten kendileriyle paylaşıyorum. Vefk çalışması dışında da papaz büyüsü gibi daha etkili ve daha kısa sürede sonuç veren çalışmalar olmakta. Bunlar da aynı amaca hizmet eder. Biraz da kişinin bütçesine bağlı. Benimle iletişime geçen kişinin isteği doğrultusunda çalışmayı hazırlayıp sonrasında da desteğimi sürdürüyorum.

Sizin gibi işini hakkıyla yapanların yanısıra son dönemde ortaya çıkan birçok sahte medyum da var. Bunlar hakkında ne diyeceksiniz?

Dediğiniz gibi bu kişiler son dönemde büyük bir tehdit haline geldi. Bilinçsiz birçok insan her gün bu kişiler tarafından dolandırılıyor. Bu kişiler birkaç haftada bir isim değiştirmekte, kendi hesap bilgilerini bile kullanmamaktadır. Yerleri yurtları belli değildir. Benim adımın popülerliğinden yararlanmak isteyen yeni Ali'ler de türemiştir. Benim tek bir web sitem ve telefonum vardır. Bunun dışındaki Ali'ler ile hiçbir bağlantım yoktur ve bu kişilerin gerçek adının dahi Ali olmadığını da belirtmek isterim. İnsanlarımız internetteki medyum şikayet ve yorum sitelerinden iyi araştırarak bu kişileri eleyebilirler.

Bu kadar yoğunluğun ve çalışmanın arasında çok da vaktinizi almak istemiyoruz. Size ulaşmak isteyen insanlar hangi yollardan ulaşabilirler?

Yerim Ankara'da. Önceden randevu alınarak gelinebilir. Bunun dışında telefon üzerinden ve mail yoluyla hizmet veriyorum. medyumalibey@gmail.com email adresinden, yine http://www.medyumali.com 'daki iletişim formundan 24 saat bana herkes ulaşabilir. Facebook'taki sayfam iletişim amaçlı değildir. Oradan günde onlarca mesaj geldiği için bir kez daha belirtme gereği duyuyorum; bu kişilerin telefon veya mail yoluyla iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Tekrar teşekkür ediyoruz. İyi çalışmalar dileriz.

(Bu röportaj tanıtım amaçlı ücretli olarak yayınlanmıştır, yayınlayan web sitesiyle ilgisi yoktur)

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2014, 00:19
YORUM EKLE