Kültürümüzden Gelen Esintiler Endorfia Mağazalarında

Kültürümüzden Gelen Esintiler Endorfia Mağazalarında

Endorfia mağazalarında herkese hitap edecek ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Her kesimden veya çeşitli ilgi alanlarından herkese hitap edecek ürünlerin yanında birde kültürümüzü yansıtan ürünleri de Endorfia ürünlerinin arasına eklemiş. Türk kahvesinden güllü lokumlara, çikolatalardan kolonyalara kadar kültürümüzden gelen esintileri ürün yelpazesi içerisinde bulunduran Endorfia, aynı zamanda kültürümüzün de yaşatılmasına katkıda bulunmuş. Kültürümüzün yaşatılmasına ürünleri ile destek veren Endorfia mağazaları, aynı gün kargo seçeneği ile sizleri bekletmeden kısa süre içerisinde siparişinizi teslim etmeye özen gösterdiğini de sizlerle paylaşmak isteriz. Bu yazımızın bir kısmında kültürümüzden gelen esintilerden, devamında ise kültürümüze esen yeni ürünlerden bahsediyor olacağız. İster kültürümüzün bir parçası olsun isterse de kültürümüze sonradan eklenmiş olsun hiç fark etmez. Endorfia mağazaları sizler için bütün ürünleri bir arada bulunduruyor. Kültürümüzden gelen esintilere şöyle bir yakından bakalım.

Endorfia Kahveleri

Endorfia kahveleri özel olarak üretilmiş ve herkesin damak zevkine uygun olarak Endorfia mağazalarında toplanmış görünüyor. Özellikle Türk kahvesinin kültürümüzde önemli bir yere sahip olduğu düşünülürse, Endorfia’da ürettiği Türk kahvesine gereken önemi gösterdiğini açıkça söyleyebiliriz. Türk kahvesini kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de armağan etmek için hediye alternatifleri arasında düşünebilirsiniz. Basit bir hediye olarak düşünmeyin. Çünkü istediğiniz bir ürün ile birleştirerek, sevdiklerinize harika ürünlerden birer set oluşturabilirsiniz.

Endorfia’dan Güllü Lokumlar

Kültürümüzün en önemli yansımalarından biri olan güllü lokumlar günümüzde halen kullanılmaktadır. Hatta eskiden yani Osmanlı döneminde kahveyi “sade mi yoksa rahatlı mı içersiniz?” diye sorduklarında, sade kahve içen kişinin kahvesinin yanına güllü lokum konulmaktaydı. Günümüzde ise kahvenizi nasıl içtiğinizin bir önemi olmaksızın kahvelerimizi tatlandırdığımız tatlar arasında güllü lokumlar yer alıyor. Çoğu zaman kahvenin yanına çikolata tüketildiği düşünülse de, güllü lokum tercih edenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla olduğu biliniyor. Endorfia mağazalarında sadece güllü lokum çeşitleri değil, farklı lokum çeşitleri de bulunuyor. Bunlar;

 • Sade Lokum
 • Kavrulmuş Lokum
 • Gül Yapraklı Lokum
 • Çikolatalı Lokum

Endorfia Çikolataları

Endorfia mağazalarında kahvenin yanına güllü lokum tercih edenlerin yanında çikolata tercih edenleri de belli ki unutmamış. Farklı tatlarda ve çeşitlerde bulunan Endorfia Çikolatalarıyla kahvelerinizin yanında damaklarınızı tatlandırabilirsiniz. Denediğiniz anda vazgeçilmezlerinizin arasına isimlerini yazacağınız, birbirinden enfes çikolata lezzetlerine Endorfia’nın Hediyelik Çikolata kategorisinden ulaşabilirsiniz. Endorfia’nın Hediyelik Çikolata kategorisinde bulunan, tatlarına doyamayacağınız enfes çikolataları aşağıda sizler için derledik.

 • Madlen Çikolata
 • Krokan Çikolata
 • Özel Gün Çikolataları
 • Special Çikolata
 • Tablet Çikolata
 • Draje

Endorfia Kolonyaları

Kültürümüzde güllü lokumun, çikolataların ve kahvelerin yerinin öneminden yukarıda bahsettik. Ancak saydığımız lezzetler kadar kültürümüzde önemli olan başka bir ürün ise tabii ki kolonyalardır. Özellikle son günlerde yana yakıla aradığımız ve çoğu yerde yok satan kolonyalara, sizler rahatlıkla Endorfia mağazalarından ulaşabilirsiniz. Endorfia mağazaları birçok kolonyayı hem kültürümüzün devamı hem de sağlığımızı korumamız için uygun şartlar altında üretiyor. Peki, Endorfia mağazalarında hangi kolonyalar bulunuyor? İşte sizler için derlediğimiz Endorfia kolonyaları:

 • Misket Kolonya 80 Derece 200 Ml
 • Lavanta Kolonyası 80 Derece 200 Ml
 • Yasemin Kolonyası 80 Derece 200 Ml
 • Yeşil Çay Kolonyası 80 Derece 200 Ml
 • Ihlamur Kolonyası 80 Derece 200 Ml
 • Limon Kolonyası 3’lü 80 Derece 50 Ml
 • Limon Kolonyası 5’li 80 Derece 50 Ml

Kültürümüze Doğru Esen Yeni Rüzgarlar

Kahve severler açısından aslında kahve olması önemli bir ayrıntı olsa da, artık birçok kişi tarafından sadece Türk kahvesi tüketilmiyor. Bu nedenle kültürümüzde artık farklı kahvelerde tüketen birçok insan bir arada bulunuyor. Bu yüzden olmalıdır ki, French Press gibi ürünlerde ülkemizde ilgi görmeye başladı. İçine koyduğunuz kahvenin ya da bitki çayının ısısını aynı şekilde koruyarak muhafaza eden French Pressler, özellikle kahve tutkunları tarafından fazlaca tercih ediliyor. Sizde bu kış aylarınızı değerlendirebilir ve gribal enfeksiyonlardan korunabilmek için kendinize French Press hediye alabilirsiniz.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi özelikle kış aylarında kullanılacak bir ürün olarak tercih edilse de, aslında soğuk olarak içine koyduğunuz bir ürününde ısısını koruyabiliyor. Bu nedenle hem yazın hem de kışın kullanabilme imkanı bulunan French Press ürününü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sevdikleriniz için de anlamlı ve farklı bir ürün olarak French Press hediyesi alabilirsiniz. Sevdiklerinizin de hoşuna gidecek ve günün her anında kullanabilecekleri French Press hediyenize dilerseniz hediye etmek istediğiniz kişinin ismini de lazer ile yazdırabilirsiniz.

Endorfia mağazalarından rahatlıkla ulaşabileceğiniz French Press hediyesi, aynı gün içerisinde kargoya teslim ediliyor ve ürünün sizlere hızlı teslimatı gerçekleştiriliyor. Hızlı bir şekilde teslimatı yapılan French Press hediyeniz ile sevdiklerinizi şaşırtarak, onları mutlu edebilirsiniz. Peki, Endorfia French Press tek olarak mı bulunuyor? Tabii ki hayır. French Press ürünü farklı ürünlerle kombine edilerek, Endorfia mağazalarında sizlere sunuluyor. Yani French Press hediyesi aldığınız takdirde, yanında seçeceğiniz ürün de kargoya teslim ediliyor. Hangi setlerinden olduğuna yakından detaylıca bakalım.

 • Filtreli French Kişiye Özel Termos Siyah – Single Slim Fıstıklı Kalp Çikolata
 • Filtreli French Kişiye Özel Termos Siyah – Single Slim Gül Yapraklı Güllü Lokum
 • Filtreli French Kişiye Özel Termos Gümüş – Single Slim Fıstıklı Kalp Çikolata
 • Filtreli French Kişiye Özel Termos Gümüş – Single Slim Gül Yapraklı Güllü Lokum
 • Kişiye Özel Filtreli French Termos Siyah – Premium Kahve
 • Kişiye Özel Filtreli French Termos Gümüş – Premium Kahve

İsterseniz kültürümüzün önemli bir parçasını isterseniz de kültürümüze esen yeni ürünleri bulabileceğiniz Endorfia mağazalarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Siz yeter ki kendiniz için hangi ürünü almak istediğinizi, sevdikleriniz için hangi ürünü seçerek, hediye edeceğinizi belirleyin. Yeter!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER