Hoş Kokulu Mum ve Tütsüler

Hoş Kokulu Mum ve Tütsüler

Çoğumuz mumları seviyor, dekorasyonumuzu zenginleştirdiğine inanıyor ve bulunduğumuz alanı çeşitli mumlarda dizayn ediyoruz. Çok uzun yıllardır çeşitli amaçlar için kullandığımız mumlar, karanlık alanları aydınlatma görevinin yanı sıra, romantik akşamların ve hoşlananlar için evlerin baş mimarıdır. Kullanılabilen bir ürün olmasına ek olarak, süs amaçlı da kullandığımız mumlar, şimdiler çok çeşitli renk, desen ve kokularda üretilmektedir. Kokulu ve kokusuz seçenekleri bulunan mumların kokulu olanları, yakıldığında tüm alanı kaplayan hoş ve hafif bir koku salmaktadır. Öyle ki mumun daha uzun süre kokulu kalması amaçlandığı durumlarda metal kapaklı olarak tercih edilmesi de mümkündür.Mum bu suretle en çok tercih edilen dekorasyon ve koku ürünüdür.

En Kokulu Ürünler

5 duyu organımızdan biri olan koku, direkt olarak beyne sinyal göndermekte ve duygu durumumuzu etkilemektedir. Tüm gün yaşadığımız stresi, konuştuğumuz insanları ve koşuşturmayı unutmaya hepimizin ihtiyacı vardır. Tütsü, mum ve benzeri ürünler ile hazırlayacağımız loş ortam ve hafif müzik eşliğinde, mumum aydınlattığı ortamı, tütsü kokusu ile zenginleştirebilirsiniz. Tütsüye ek olarak, esansiyel yağların buhurdanlık yardımıyla kullanılması da kokunun bir yerde yoğunlaşmadan dağılmasına olanak tanıyacaktır. Mitr web sayfasını incelemeniz sonucu, çeşitli buhurdanlıkların bulunduğunu, bazılarının ise mumluklu olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Konteyner, konik ve oylar gibi seçenekleri bulunan mumlar, kullanım alanınıza göre çeşitlenmektedir.

Uygun Fiyata Ürünler

Mumlar yalnızca bizim için değil, sevdiklerimize sunmak istediğimiz hediye seçenekleri arasında da iyi bir alternatiftir. Bulunduğunuz ortamın renk tonlarına uyumlu olarak seçeceğiniz bir mum, şüphesiz ki ortamın havasını değiştirecek, modernize bir hava kazandıracaktır. Bu ve benzeri ürün gurupları bulunan web sayfası 150 TL üzeri ücretsiz kargo, 7 gün içerisinde değişim – iade garantisi ve vade farksız taksitli ödeme seçenekleri gibi avantajlara sahiptir. Siz de bilgiler ışığında web sayfasını inceleyerek, yeni bir yaşam alanı oluşturmanın adımlarını atabilirsiniz. Buhurdanlık, mum, tütsü çeşitleri ile harika ürünleri inceleyerek dilediğiniz ürün siparişini verebilirsiniz. Bu noktada Mitr güvenlik ve memnuniyeti üst düzeyde tutarak kaliteli alışverişin adresi olmuştur. Sizde www.mitr.com.tr adresini ziyaret ederek farklı tarzdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER