Google SEO

Google SEO

İnternet teknolojisinde SEO’nun önemi büyüktür ve web siteleri, kendi aralarındaki yarışı SEO çalışmaları ile sürdürürler. 618medya en iyi SEO hizmetleri veren bir firmadır. 618media.com sitesinde, SEO ve Google SEO kriterleri hakkında geniş bilgilere yer veriyor. Web sitelerinin Google arama motorundaki sıralamalarını etkileyen yaklaşık 200 farklı SEO kriteri olduğu bilinmektedir.

Google’da web siteleri sıralamalarının oluşturulabilmesi için gerekli faktörlerin gözden geçirilmesini yapıyorlar ve neleri yapacaklarına karar veriyorlar. Ele aldıkları ilk faktörlerden birisi, domain seviyesi SEO kriteridir. Seçilen anahtar kelime domainde yer alıyor mu, domain uzunluğu gibi birçok faktörü değerlendirerek, Google aramaları sonucu oluşan sıralamanın ilk sıralarında yer almasını sağlıyorlar.

SEO Hizmetleri

618media tarafından verilen SEO hizmetlerinin farklı başlıklar altında verildiğini ve yapılan tüm işlemlerinin detaylandırıldığı görülmektedir. SEO, arama motorları optimizasyonudur ve yapılan çalışmalar sonucu sitenin tüm arama motorlarına uyumlu olmasını sağlarlar.

SEO çalışmaları için oluşturdukları alt başlıklar şunlardır;

  • Google SEO kriterleri
  • SEO için en iyi anahtar kelime aracı
  • Nasıl SEO uzmanı olunur?
  • URL nedir, nasıl kullanılır?
  • Backlink nedir?
  • SEO nedir?

Bunlara benze başlıklarla, yaptıkları işleri anlatmaya, müşterilerini bilgilendirmeye çalışıyorlar. Bu bölümde yapmış oldukları SEO çalışmalarının önemini tüm kullanıcılara gösteriyorlar.

Arama Motoru Optimizasyonu Önemi

Search Engine Optimization (SEO), Türkçe anlamı arama motoru optimizasyonudur. Yani arama motoru düzenlemeleri olarak anlatılabilmektedir. Bu çalışmalarda asıl amaç, bir web sitesinin, Google, Bing, Yahoo gibi arama motorlarındaki arama sonuçları sıralamasındaki iyileştirme ve düzenlemenin yapılmasıdır.

618media ajansı, SEO çalışmalarındaki hedeflerinin, sadece siteyi arama sonuç listesinde ilk sıralarda tutmak değil, bu siteye daha fazla ziyaretçi çekerek, kalitenin artırılması olduğunu açıklıyorlar. Siteye daha fazla trafik çekmek, o sitede yer alan içeriklerin daha fazla kişiye pazarlanması demektir.

Bir web sitesinde oluşan trafiğin yaklaşık %70’si arama motorları sıralaması sonucu oluşmaktadır. Bunun için SEO yani arama motoru optimizasyon çalışmaları tüm web siteleri açısından önemlidir.

Markalaşmanın Kolaylaştırılması

Firmalar tüm çalışmalarını, daha fazla pazarlama yapmaya yönelik yapmaktadır. Ürün ve hizmet pazarlama işlerinin artırılabilmesi için doğu reklam ve daha fazla bilinir olmak önemlidir. Bunun için firma ve ürün markasını daha fazla kişiye duyurmaları gerekir. Günümüzde bunun için web siteleri kullanılmaktadır.

618medya SEO ajansı, firmaların web sitelerini iyileştirme ve arama motorlarında ilk sıralara yerleştirerek, daha fazla trafik çekebilmek için SEO analiz hizmetleri veriyorlar. Yaptıkları çalışmalar ile web sitesine daha fazla trafik gelmesini sağlayarak, sitede yer alan ürün ve hizmetleri daha fazla kişinin görmesine, bu ürünlerin marka bilinirliğini artırmaya çalışıyorlar.

Ürün markası daha fazla kişi tarafından görülerek, benimsendiğinde, firmanın da markalaşması kolaylaştırılmış olacaktır. 618media ajansı, firmalara sektörlerinde tanınır olma, markalarının hedef kitleler tarafından bilinmesine, pazarlama oranlarının artırılması destekleri sağlıyor.

Pazarlama Oranının Artırılması

618media vermiş olduğu hizmetler ile firmalara tüm dijital sistemlerde en iyi sonuçların alınmasını sağlıyor. Günümüzde, aktif olarak kullanılan dijital pazarlama işlerinin geliştirilmesi, firmaların dijital sistemler sayesinde pazarlama oranlarının artırılması analizlerini yapıyorlar. Yapmış oldukları çalışmalar ile firmaların web sitesi optimizasyonlarını yaparak, firmaların siteleri üzerinden kendilerini daha iyi tanıtmalarını sağlıyorlar.

Pazar payının artırılması, doğru sistemlerin kullanılarak, reklamların doğru yönetilmesine bağlıdır. 618media web siteleri SEO hizmetleri ile yeterli sayıda ziyaretçi çekmeyi, site içeriğinde yer alan ürünlerin markalaşmasını, daha fazla pazarlanmasını sağlıyorlar.

Dijital Reklam Hizmetleri

Reklam yapmak zor bir iştir ve sonuçları için geri dönüşler bazen uzun zaman alabilmektedir. Ancak dijital reklam yöntemleri bu işlemleri daha kolaylaştırmakta ve geri dönüşler daha hızlı olmaya başlamıştır. 618medya sunduğu tüm dijital hizmetler ile firmalara, web siteleri üzerinden ve sosyal medya ağları üzerinden reklam oluşturma hizmetleri desteği veriyor.

Sosyal medya hesapları yönetimi hizmetleri ile firmaların ürün ve hizmetleri için nasıl bir reklam oluşturacaklarını, kitleleri nasıl etkileyeceklerini sağlıyorlar. Dijital reklam hizmetleri ile hedef kitlenin daha fazlasına kısa sürede ulaşmayı sağlıyorlar. Bu reklam yöntemi ile hem markalaşma kolaylaşırken hem de pazarlama oranı artacaktır.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Günümüzde, sosyal medya hesaplarını kullanmayan kişi ve kuruluş yok denecek kadar azdır. 618medya ajansı tarafından verilen hizmetlerin en önemlilerinden birisi sosyal medya danışmanlık hizmetleridir. Bu hizmetleri ile firmaların tüm sosyal medya hesaplarının yönetimi bu hesaplarda yapılacak olan paylaşım içeriklerinin düzenlenmesi ve daha fazla takipçinin kazanılmasını sağlamaya çalışıyorlar.

Bu çalışmalar doğru yapıldığında, firma sektöründe tanınır olacak, ürünlerini daha kolay pazarlayabilecektir. Sosyal medya kitleler üzerinde oldukça etkili olduğundan, bu sektörde ilk sıralarda yer alabilmek, takipçiniz olmayan kişiler tarafından görülmeniz önemlidir. 618medya profesyonel yöntemleri ile en iyi danışmanlık hizmetlerini sunuyorlar.

Web Tasarımı

618medya sitesini ziyaret ettiğinizde, verilen hizmetlerle ilgili oluşturulan kategori başlıklarından birisinin tasarım olduğu görülmektedir. Bu bölümde, firmaların ihtiyacı olan web sitelerinin tasarımları hakkında bilgi veriyorlar. Sektör yapılarına göre firmalar için hazırlanan web tasarımlarında, arayüz, grafik tasarımlarını en iyi şekilde yapıyorlar.

Web tasarımlarında, sitenin en kısa yayına hazırlanması ve SEO uyumlu olmasını sağlıyorlar. Web tasarımlarında, boyutlandırma, renk, çizgi, şekil, doku gibi unsurların birbiri ile uyumlu olmasını sağlıyorlar. Bu yapılan çalışmanın başarılı olmasını ve web sitesinin aktif ve kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Tasarım hizmetlerinde deneyimli elemanlar kullanıyorlar.

İçerik Kalitesi

Web siteleri için arama motorlarında yapılan sıralamalar daha çok içerik kalitesine göre yapılmaktadır. Yüksek maliyetlerle hazırlanan bir web sitesinde, kaliteli içerik oluşturulamadığı zaman amaca ulaşılamayacaktır. 618medya ajansı vermiş olduğu tasarım ve SEO hizmetleri ile firmalara kaliteli içerik oluşturma konusunda danışmanlık yapıyorlar.

Web sitesini ziyaret edenler, içeriklerin kalitesine göre sitede kalma sürelerini ayarlar ve ürünleri daha fazla incelemeye çalışırlar. İçerik kalitesi düşük olduğunda, sitede fazla kalmayarak çıkacak ve tekrar dönüş yapmayacaktır. Firmaların hedeflerine ulaşabilmesi için içerik kalitesine önem verilmelidir.

E-ticaret Destekleri

618medya’nın vermiş olduğu hizmetlerden birisi e-ticaret çözümleridir. Firmalar, kendi ürünlerini müşterilerine ulaştırabilmek için e-ticaret sitelerini kurmaya ve yönetmeye çalışırlar. Bu alanda, tüm firmalara, destek hizmeti sunarak, e-ticaret sitelerini oluşturma ve yönetme konusunda en iyi destekleri sağlıyorlar. E-ticaret sitelerinde, kaliteli içerik oluşturma, müşteri güvenini kazanma, tüm hizmetlerin güvenilir olmasını sağlama önemlidir.

Hedef Ulaşma

Firmalar kurulduktan ve faaliyetlerine başladıktan sonra hedef müşteri kitlelerine ulaşmaya çalışırlar. 618medya ajansı, web tasarımı, SEO hizmetleri, içerik yönetimi, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetleri ile firmaların hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorlar. Vermiş oldukları hizmetlerin temelinde, firmaların kurumsallaşması, markalaşması ve pazarlama oranlarının artırılması yer almaktadır. Profesyonel destek hizmetleri ile tüm sektörlerdeki firmalara en iyi hizmetleri sunuyorlar.

Reklam Yapmak

Ürün pazarlamanın en önemli kuralı doğru reklam yapabilmektir. 618medya Google reklamları ve sosyal medya reklamları çalışmaları ile firmalara destek hizmeti sağlıyor. Ürünler için hazırlanan reklam içerikleri, tüm dijital platformlara uyumlu bir şekilde yayınlanarak daha fazla kişiye ulaştırıldığında amacına ulaşmış sayılacaktır. Bu yapıldığında, müşterilerden geri dönüşler yapılarak, ürün talepleri oluşacak, firmaların pazarlama oranları artmaya başlayacaktır. 618medya ajansı güvenli danışmanlık ve destek hizmetleri ile firmaların bunu başarmasını sağlıyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER