Dev Patel ile David Copperfield Filmi

Dev Patel ile David Copperfield Filmi

Charles Dickens tarafından kaleme alınan David Copperfield’in hikayesi birçok kez beyazperdeye uyarlanmıştı. Film izle arasında da yer almaya başlayan bu karakter, farklı bir boyutta incelemeye tabi tutuluyor. The Personel History of David Copperfield ismiyle kendini gösteren bu yapım, söz konusu romanın en iyi uyarlamalarından bir tanesi olarak görülebiliyor. Bu filmde konu temel olarak aynı şekilde işlense de daha farklı bir dünyada geçiyor gibi algılanabiliyor. Daha fazla ana karaktere yoğunlaşıldığı bir yapım olarak da görülebiliyor. Bu anlamda da sinema severlerin oldukça fazla ilgisini çeken bir yapım olarak da gündeme gelerek kendini gösterebiliyor.

David Copperfield karakterini etkili bir şekilde işleyen bu yapımda ana karakterin içerisinde yer aldığı sıra dışı hikayelere yer veriyor. Aynı zamanda da insanların farklı yaşam tarzlarından da etkilenen bir yapıda olduğu da görülebiliyor. Giderek daha fazla deneyim kazanarak daha farklı insanlar sayesinde bambaşka bir yapıya bürünüyor. 2021 filmleri içerisinde de son derecede önemli bir yerde bulunan bu yapım, herkesin beğenisini toplayacak şekilde de yer almaktadır. Bu filmin son derecede ideal bir seçenek olmasından ötürü de sinema severlerin arzu ettikleri türdeki bir yapım olarak da görülebiliyor. Bu konuda da keyifli vakit geçirmek adına da ne kadar etkili bir yapım olduğu da görülebiliyor.

David Copperfield’in genel olarak hayatını ana hatlarıyla içeren bu yapımda konuşmalar da fazlasıyla dikkat çekiyor. Korku filmleri izle içerisinde bu aktörün başarılı bir performans sergilediği de görülebiliyor. Yer yer komik olan bu yapımda bir insanın deneyim kazanma evresinden söz ediliyor. David Copperfield’in bakış açısının yanı sıra olay akışının aynı tempoda devam ettirilmesi bu filmi farklı bir boyuta taşıyan bir halde de bulunabiliyor. Zaman içerisinde kendi kontrolünü eline alarak, bambaşka bir karaktere bürünmesi evresinde de ne kadar etkili bir zaman geçirdiğini gösterebiliyor. Bu sayede de izlenebilecek kalitede bir yapım olmasının yanı sıra sinema severlerin ilk tercih edecekleri yapımlar arasında da yer alabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER