Birikimevim, Ev Sahibi Olmak İsteyenleri Ev Sahibi Yapıyor

Birikimevim, Ev Sahibi Olmak İsteyenleri Ev Sahibi Yapıyor

Faizsiz finansman yöntemlerinin başında yer alan birikim olgusunu öne çıkaran ve bir dayanışma örneği ile yola çıkıp ihtiyaç sahiplerinin faizsiz gayrimenkul edinebilmelerini sağlayan, ev sahibi olmak isteyenleri evlerine kavuşturan son dereceli başarılı bir sistem olarak birikimevim’in öne çıktığı görülmektedir.

 Birikimevim uyguladığı yöntemler ile artık ev sahibi olabilmeyi çok daha kolaylaştırmış bulunmakta ve gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere sunduğu yöntemler ile birikimevim faizsiz ev sahibi olma olanağı sağlamaktadır.

 Ev almak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılarken en uygun olan maliyetleri hedef almakta ve bu olanakları sunarak insanları hayalleri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

 Sistem ev sahibi olma olanağını müşterilerine çeşitli ödeme kolaylıkları sunarak sağlamakta ve bunu yaparken de faizsiz gayrimenkul sahibi olabilme olanağını tanımaktadır.

 Sistemin sağladığı faydalar arasında kredi masrafı, faiz ödemeleri, ara ödeme zorunlukları ve kira yardımı gibi ek maliyetler bulunmamaktadır.

 Sabit Sistem Uygulaması

 Uygulanan bu yöntem ile katılan müşterilerinin evlerini alacakları tarih noter huzurunda gerçekleşen kura ile belli olmakta ve kısa süre içerisinde ev sahibi olabilmekteler.

 Sabit sistem uygulamasında hayallerinde yer alan eve sahip olabilmek için istedikleri evi ve ihtiyaç duydukları finans desteğine katılımcılar kendileri karar vermektedirler. Bu yöntemde peşinat zorunluluğu bulunmamaktadır. Ödeme güçlerine göre müşteriler kendilerini taksit tutarlarını belirlemekte ve yapılan sözleşme aşamasında sonra noter huzurunda gerçekleşen kura ile evlerine kavuşacakları tarih belli olmaktadır. Kura çekimi ile belirlenen teslim tarihi geldiğinde sistem istediği evi müşteriye alarak teslim etmektedir.

 Erken Teslimatlı Sistem

 Bu yöntemi sabit sistem uygulamasından ayıran özelliği teslimattan sonra ev taksitleri her yıl belli oranda artış göstermekte ve bu sayede toplam maliyetler değişime uğramadan borcun daha kısa sürede kapatılma fırsatı sunulmaktadır.

 Serbest Sistem

 Sisteme dahil olunduktan sonra ilerleyen tarihlerde katılımcı ara ödeme yapmak ister ise evini daha erken alabilmekte ve borcunun süresini kısaltabilmektedir.

 Uygulanan bu yöntemde müşteriler aylık taksitlerini sabit ödeyebildikleri gibi dilerseler teslimattan sonra taksitlerini arttırabilmekteler.

 Teslimat gerçekleştikten sonra taksitler her yıl belli oranlarda artış göstermekte ve bu durum toplam maliyet değişmeden borcun kısa sürede kapatılmasını sağlama ve fırsatı tanımaktadır.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER