Binlerce bilgi tek internet sitesinde Farmasi, Trendyol ve daha daha fazlası...

Binlerce bilgi tek internet sitesinde Farmasi, Trendyol ve daha daha fazlası...

Bilgi günümüzde internet yoluyla hızla paylaşılabilen bir platform haline geldi. Hal böyle olunca web sitelerindeki bilgiler gün geçtikçe artmaya ve doğru bilgileri ayırt etmek zorlaşmaya başladı. Bugün sizlere doğru bilgiye doğru web sitesinden nasıl ulaşabilirsiniz bunu anlatmaya çalışacağız.

Farmasi Türkiye’de Ev Hanımlarının Neden En çok Tercih Edilen Markası Oldu

Farmasi üyelik ile başlayan farmasi macerası ev hanımlarına kazanç kapısını aralıyor. Farmasi üyeliği hakkında bilmeniz gereken detayları bu yazımızda toparlamaya çalıştık.

Farmasi bilindiği üzere Türkiye’de Prof Cevdet Tuna tarafından kurulan bir kozmetik şirketi. Kurulduğu günden bu yana bir çok kozmetik ürününü sağlığa zararlı maddelerden arındırıp üretip iç ve dış piyasaya sunan ve gün geçtikçe ürünlerin kalitesini arttıran şirketin en büyük pazarlama ekibi ise ev hanımlarından oluşuyor.

Farmasi Neden Çok Tercih Ediliyor?

Türkiye’nin en büyük kozmetik markası olarak karşımıza çıkan Farmasi üyelik sistemiyle de önemli bir kazanç kapısını takipçilerine sunuyor! Kendine özgü bir sisteme sahip olan Farmasi, aynı zamanda yenilikçi bir kazanç sistemi olarak da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle promosyon noktasına önemli fırsatları sunan Farmasi, ülkemizdeki en iddialı markalar arasında da yer alıyor. Siz de Farmasi firmasına üye olarak hem hediyelerden kazanabilir hem de kendinize yepyeni bir kazanç kapısı da açabilirsiniz! Üstelik bunun için sadece 18 yaşınızı doldurmuş olmanız yeterli olmaktadır. Farmasi kadın ya da erkek fark etmeksizin hemen herkese bol kazançlı fırsatlar sunmaya da devam ediyor. Böylece ülkemizde her geçen gün itibariyle Farmasi kapsamını genişleten bir hizmeti sizlerle buluşturuyor!

Farmasi Üyelerine Hangi Avantajları Sunuyor?

Elbette ki Farmasi üyelik sistemine dahil olduğunuzda karşınıza çok sayıda önemli avantaj da çıkacaktır. İşte Farmasi üyelerine özgü önemli kazançlardan bazıları:

  • Farmasiye üye olduktan sonra yapmış olduğunuz satışlar üzerinden hediyeler kazanırsınız
  • Kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere Farmasi ürünlerini yüzde 30 indirimi olarak satın alırsınız
  • Farmasiye üye olmanız sayesinde Farmasinin kampanya ve indirimlerinden anında yararlanırsınız!
  • Farmasi ürünlerinin satışını yaptığınızda bu ürünlerin satış fiyatlarından yüzde 20 kar elde edersiniz

Bu kadar mı? Elbette ki hayır! Farmasi ülkemizde son zamanlarda yüksek kar sunmak konusunda iddialı olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kapsamda siz de tanıdıklarınızı ve akrabalarınızı üye yaparak, onların yaptıkları satışlar üzerinden kar elde edebilirsiniz! Nasıl mı? İşte ayrıntılar!

Farmasi Sistemi Nasıl Çalışır?

Farmasi üyelerine alternatifi bol fırsatlar sunan bir özelliğe sahip olduğu için son zamanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Farmasi üyelik sistemine dahil olduktan sonra size hem arkadaşlarınızı hem de akrabalarınızı üye yapabilirsiniz. Böylece üye yapmış olduklarınızın satışları üzerinden gelir yani prim de elde edebilirsiniz. Özellikle sizin üye yapmış olduklarınız satış yaptıklarında onların yaptıkları satışlar üzerinde yüzde 3 oranında bir prim elde edebilirsiniz. Bu oran yüzde 22’ye kadar da ulaşabilir. Üstelim Farmasi çalışa saatleri bakımından da esnek bir sisteme sahip olduğu için çalışma planlamanızı tamamıyla siz yapabilirsiniz.

Trendyol Yoğun Çalışıyor

Son zamanlarda internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlıklarının artış gösterdiği biliniyor. Bu kapsamda Trendyol sıklıkla tercih edilen bir e-ticaret sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle Trendyol yapmış olduğu kampanyalarla müşterinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Böylece Trendyol çağrı merkezine de fazlasıyla iş düşüyor. Tam da bu noktada Trendyol çağrı merkezi hem ürün satışlarında hem de satış sonrası destek hizmetlerinde etkili bir hizmetin adresi olarak da karşımıza çıkıyor. Durum böyle olunca da gayet doğal olarak Trendyol çağrı merkezinin oldukça yoğun olduğunu ifade edebiliyoruz. Son zamanlarda yapılan araştırmalar neticesinde Trendyol çağrı merkezine yapılan arama sayılarının özellikle pandemi sürecinde artış gösterdiği de biniyor!

Trendyol En çok Ne Zaman Yoğundur?

Elbette ki ülkemizdeki etkili online satış platformları arasında yer alan Trendyol çağrı merkezi noktasında da ön plana çıkan bir e-ticaret markasıdır. Bu kapsamda özellikle yılın bazı dönemlerinde Trendyol çağrı merkezlerinin yoğun olduğuna dair bilgiler gelmektedir. Bu zaman dönemler ise özel anlamı olan günler olarak karşımıza çıkar. Mesela Öğretmenler Günü gibi özel zamanların bulunduğu haftalarda Trendyol çağrı merkezinin de yoğun olduğu bildiriliyor. Yine Anneler Günü, Sevgililer günü ya da Babalar Günü gibi özel zamanlarda Trendyol çağrı merkezinin de yoğun olduğu ifade ediliyor. Çünkü böyle zamanlarda Trendyol online alışveriş platformunu da tercih edenlerin sayısında ciddi oranda bir artış yaşanılıyor. Bu durum ise doğal olarak çağrı merkezinin yoğun olmasına neden olmaktadır!

Trendyol ürün sorunları için nasıl iletişim kurabilirim?

Trendyol online alışveriş platformunda etkili bir düzeyde alışveriş yapıldığı dönemlerde Trendyol çağrı merkezi telefon numarasının kaç olduğu sorusu da sıklıkla soruluyor! Elbette ki Trendyol müşterilerine hizmet sunabilmek için bir çağrı merkezini devreye sokmuş durumdadır. Bu kapsamda 0 (212) 331 02 00 telefon numarası Trendyol çağrı merkezi numarası olarak karşımıza çıkıyor! Trendyol çağrı merkezi hem hafta sonu hem de hafta içi olmak üzere sabah saat 8:30 ile akşam saat 24:00 saatleri arasında kesintisiz bir şekilde hizmet sunuyor. Böylece Trendyol’un çağrı merkezi aracılığıyla talebinizi bu firmaya ulaştırmanız da mümkün olmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için https://www.binbilgi.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER