Araç kiralamanın keyfini Vivi ile yaşayın

...

Araç kiralamanın keyfini Vivi ile yaşayın

Çoğunlukla kısa süreli seyahatlerde ihtiyaçlara yönelik olarak araç kiralama işlemi yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Tatile giderken iş seyahatlerinde veya özel günlerde hususi bir araca ihtiyaç duyarız. Bu tür ihtiyaçlarımızı araç kiralayarak ortadan kaldırabiliriz. Araç kiralamanın avantajları saymakla bitmez. Şirketler bu avantajları göz önünde bulundurmuş olacaklar ki çoğunlukla araba almaktansa yıllık olarak araç kiralamayı tercih etmektedirler. Çünkü arabanın vergisi bakımı sigortası ve kaskosu firmanın güvencesi altındadır. Olası bir terslik durumunda firma devreye girerek sorunları ortadan kaldırmakta ve hatta müşterisine yeni bir araç temin etmektedir.

Rent a car firmaları sistemli bir şekilde çalışarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunabilmek için birbiriyle adeta yarışmaktadır. Hiç kuşkusuz araç kiralamak nereden bakılırsa bakılsın son derece avantajlı bir yaklaşımdır. Rent a carlarda her zevke uygun her modelde araç kiralamak mümkün. Araba kiralama sektörü ülkemizin her bölgesinde her ilde ve her ilçede her geçen gün biraz daha yaygınlaşmakta sektördeki firmalar tatlı bir rekabet içerisinde hizmetlerini en kaliteli haliyle müşterilerine sunmaktadırlar. Araba kiralarken firmanın güvenilir olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Vivi.com.tr tam sizin için burada en güvenilir araç kiralama şirketleriyle birlikte sizin yanınızda.

Araba kiralama öncelikle turistik merkezlerde kullanılan bir uygulamaydı. İhtiyaç arttıkça sektör de gelişmeye ve kendisini yenilemeye başladı. Önceden sınırlı sayıda model ve araç çeşidi ile çalışan rent a carlar zamanla talep ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için araç filolarını genişleterek beğenilere göre araç kiralama imkânı sunmaya başladılar. Bu uygulama ülkemizin özellikle turistik bölgelerinde hızla yayılmakta bu uygulama çerçevesinde firmalar müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için birbiriyle yarışmaktadırlar.

Son derece gelişmiş bir sektör halini alan otomobil kiralama sektörü firmaların müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet ağını genişletmektedir. Bu sektör hemen her kitleye ve her bütçeye uygun hizmet vermeye devam etmektedir. Tatilde seyahatlerde düğün ve özel günlerde araç kiralama işi sıkça kullanılan bir uygulama halini aldı. Turistik amaçlı gezilerden tutunda iş seyahatlerine veya özel günlere varıncaya kadar birçok alanda kullanılan oto kiralama işlemi ülkemizde her geçen gün biraz daha talep görmektedir.

Sektörde faaliyet halinde olan firmalar müşterilerine; günlük haftalık aylık veya yıllık alternatifleriyle araç temini yapmaktalar. Artık insanlar ve şirketler hususi araç almaktansa araç kiralamayı tercih etmekteler. Firmalar araçların vergisinden tutunda bakımına kasko ve sigortasına varıncaya kadar her türlü yükümlülüğü yerine getirdiklerinden araç kiralayanlara büyük avantaj sunmaktadır. Detaylı bilgi almak isteyenler; vivi.com .TR’den yararlanabilir araç kiralama sektörüyle ilgi merak ettiklerini buradan öğrenebilirler.  

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 09:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
akif yeniçeri
akif yeniçeri - 1 yıl Önce

ben kiraladım güzel ama hiç indirim yapmıyorlar, bu tip sistemlerde kampanya olmalı.