Araba Oyunu Oyna

...

Araba Oyunu Oyna

Arabalar dünyanın her bir yanında birçok zorluk çıkarmaktadır. Çıkan zorluklar da en iyi şekilde otomobili kontrol etmeye çalışacaksınız. Aracı kontrol ederken sizlere verilecek olan talimatlara uymaya çalışacaksınız. Talimatlar sayesinde görevleri aksamadan yerine getirebileceksiniz. İçeriklerde oldukça popüler olan uygulamada en başta oyunlara giriş yaptıktan sonra kendinize seçenekler arasından bir araç seçerek işe başlayacaksınız. Seçilen aracı boyayabilecek ve tasarımını tamamen kendi kafanıza göre yapabileceksiniz. En kısa sürede oldukça sevilen bir oyun olan oyunumuzda kahramanımızla beraber sizlere yardımcı olabilmesi amacıyla etaplar da bazı kontrol araçları geliştirilmiştir. Gelişimi tamamlanan kontrol araçları genel olarak ( Yön Tuşları & Mouse ) olarak belirlenmiştir. Sizlere yardımcı olacak kontrollerin genel olarak görevleri de vardır. Yön Tuşları sistemlerinin görevleri genel anlam da aracı yönetme hakkına sahip olacaktır. Bahsi geçen sistemler ile otomobili, dilediğiniz her yöne sürebilecek istediğiniz yöne gitme hakkını kendiniz de bulabileceksiniz. Diğer yandan Mouse kontrolü ile çeteleşmeye çalışan gruplara mermi yağdırabileceksiniz. Sıkılan kurşunlar da ne kadar isabetli olursanız bir o kadar ekstra skor elde edebilirsiniz. Birçok kitleye hitap eden, her yaştan kullanıcısı var olan sitemizde sizlere bir kaç popüler ve ünlü olmuş kategorimizi tanıtmak istiyoruz arkadaşlar. Genel olarak Araba Yarışı içeriğini konu edinmiş olan bölümlerimizde ve sitemizde ilk göze çarpan kategoriyle anlatım başlamak istiyorum.

Dünyanın dört bir yanından en fazla kullanıcıya sahip olan Araba Yarışı Oyunları nadir uygulamalar arasında gösterilmektedir. İçeriklerimizde kahramanımızla beraber kontrolleri yukarıda da açıkladığımız gibi yapacaksınız. Oyunlarda sizi en fazla zorlayacak fakat bir o kadar da para kazandıracak olan şey sponsorlar olarak belirlenmiştir. Sponsorları uygulamada kazanmak ve sizi desteklemelerini sağlamak için yarışmalarda özel bir çaba göstereceksiniz. Göstereceğiniz bu çabaların sonucunda kaliteli bir tanıtım firmasını etkileyebilir onların sayesinde para da kazanabilirsiniz. Temalarda kazanılan paraların oldukça fazla yararı olacaktır. Bu sayede aracı geliştirebilecek, daha güçlü motorlara sahip olarak parkurlar da başarı sağlamaya çalışacaksınız. İlk etabınızda karşınız da genel anlamda oldukça fazla sıkı rakipler bulunacaktır. Bölümler ilerledikçe rakip sayısı azalacak fakat bir o kadar parkurlar zorlaşacaktır. Bütün hesapları birbirine katmalı bu sayede ilerleme kaydetmeye çalışmalısınız. Kısa bir süre de en fazla dikkat çeken kategori haline gelen bu içeriklerimizde sizlere açıklayacaklarım bu kadar arkadaşlar. Sizin de aklınızda bulunduğu üzere sitemiz sadece tek bir kategori üzerinden yürümemektedir. Sizlere bir başka kategoriden bahsedecek ve başarılı olmanızı sağlayacağım.

Uygulamalar hakkında konu açılmışken sizlere son bir bölümden bahsetmem gerekecek. Konumuzun içeriği olan bu bölümün adı Araba Oyunlarıdır arkadaşlar. Bu oyunlarımızda diğer bölümlere nazaran daha yüksek bir kalite ve grafik akımı kullanılmıştır. Öncelikle temamızda kahramanımızla beraber sizlere bir çok tuzak ve engel mani olmaya çalışacaktır. Diğer içeriklerin yanında bu oyunumuzda daha fazla rampa ve yol aksaklıkları bulunmaktadır. Anlatılan sebeplerden dolayı aracı kullanırken oldukça dikkatli olmalı kesinlikle hata yapmadan, kazaya mahal vermeden ilerlemeye çalışmalısınız. Bu tip uygulamalar da bazen aracı içerden bazen de dışardan kullanabileceksiniz. Bu yüzden görüş açınız tamamen değişik olacaktır. Buna karşılık dikkatli olmalı gözlerinizi dört açarak hatalı yollarda engellere takılmadan ilerlemelisiniz. Oyunlarımızda kahramanımızla beraber eğlendikten sonra bir de sıralamaya girme hakkınız var olacaktır. Sıralamaya girme hakkınızı seri bir şekilde kazanmak ve arkadaşlarınızın yanında boy göstermek istiyorsanız etaplarda başarıyı kovalamalı ekstra skor kazanabileceğiniz bütün yöntemleri birer birer denemelisiniz. En basit örnek olarak havada takla atabilir, akrobasi hareketler yaparak taraftarınızı heyecanlandırabilir, bu sayede Bonus para puanları da kendi hanenize yazdırabilirsiniz. İçeriğe giriş yaptığınız anda bölümler de verilecek olan görevlerin belli bir listesi bulunmaktadır. Bu talimatlara göre hareket etmeli karşılığında yüksek skorları elde etmelisiniz. Kısa sürede en sevilen oyunlar arasına girebilen bu oyunlarımızda sizlere iyi şanslar ve bol eğlenceler dileriz arkadaşlar. Umarım başarılı olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 18:52

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramiz Qafarov
Ramiz Qafarov - 3 yıl Önce

Araba oyunları

SIRADAKİ HABER