Alışverişlerinizde Güvenilir Ödeme Yöntemi Astropay

Alışverişlerinizde Güvenilir Ödeme Yöntemi Astropay

Günümüzde insanlar internetten alışveriş yapmaya oldukça alışmış durumda. Kimi insanlar bu alışverişlerinde kredi kartı, kimisi Paypal gibi ödeme servislerini kimisi de astropay gibi sanal kartları kullanmaktadır. Astropay satın alarak sizde alışverişlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz. Bu ödeme sistemleri içerisinde hem alıcı hem de satıcı için en güvenilir sistem kesinlikle astropay kart sistemidir.

Maalesef internet üzerinden alışveriş yapan insanların bir kısmı dolandırılıyor. Bu dolandırma kredi kartı bilgilerinin çalınması ile oluyor. Bu tarz olayların medyaya da yansıması sonucunda insanlar internetten alışveriş yapmaya korkar hale geldi. Paypal gibi ödeme servisleri de satıcı açısından problem oluşturuyor. İşte tam da bu esnada hem satıcı için hem de alıcı için güvenilir bir alışveriş ortamı oluşturan astropay devreye giriyor. Astropay alırken kesinlikle herhangi bir bilgi vermenize gerek yoktur. Astropay satışı yapan bayilerden kart alabilirsiniz. Bu kartta sizin isminiz, soyismini, adresiniz vb. kişisel bilgileriniz kesinlikle bulunmaz. Astropay içinde bulunan bakiye ile size alışveriş yapma imkanı verir.

Astropay kart sisteminin avantajları sadece güvenilir alışveriş yapmakla bitmiyor. Ukash vb. ödeme sistemleri tek kullanımlıktır. Astropay kartınızı satın aldıktan sonra defalarca kez bakiyeniz bitene kadar bu kartı kullanabilirsiniz. İsterseniz yüksek bakiyeli bir kart alıp uzun süre aynı kartı kullanabilirsiniz. Kartınızın bakiyesi bittikten sonra kart iptal olur ve kullanıma kapanır. İşte bu kriterleri ile astropay hem alıcı hem de satıcı açısından güvenilir, kullanışlı ve kaliteli bir sistem sunuyor. Siz de astropay kart satın alarak alışverişlerinizi anında güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2015, 13:02
YORUM EKLE