Açılış organizasyonlarında tecrübeye güvenin!

...

Açılış organizasyonlarında tecrübeye güvenin!

Açılışlar bir firmanın, bir mağazanın, bir topluluğun çok önemsediği konulardan birisidir. İnsanlar ile ilk temas, kurumun ya da markanın duruşu açılışlar ile birlikte kendini ortaya koyar. Son dönemde gerçekten çok kaliteli açılışlar ile karşılaşıyoruz. Tahmin ettiğinizden çok daha uygun bütçelerde bu organizasyonların sağlandığını söyleyebiliriz.

Açılış konusunda son dönemde organizasyon şirketleri, gerçekten görselliği ile göze hitap eden üst düzey organizasyonlara imza atıyor. Açılış, bir firmanın insanlar ile ilk olarak temas ettiği nokta olarak gerçekten önem taşıyor. Açılış konusunda markaların, özellikle de kurumsal markaların dikkatli ve özenli davrandığını, sektörün en iyileri ile çalıştığını söylememize gerek dahi yok. Sizlere bu konuda öne çıkmış, farklı alanlardan çok büyük referanslar edinmiş üst düzey bir organizasyon firmasından bahsedeceğiz: By Kadir Mıhçı yönetimindeki Show Time Ajans, açılış organizasyonları alanında rakip firmalara göre birkaç adım önde!

Açılış organizasyonlarında profesyoneller ile çalışın

Yalnızca profesyoneller ile çalışan, son derece kaliteli bir organizasyon firması olan Show Time Ajans, bünyesinde organizasyona dair aradığınız her detaya hakim birçok deneyimli personel çalıştırıyor. Organizasyon öncesi hazırlıklardan tutun, açılışın konseptinin belirlenmesine, çevre düzenlemelerine, her türlü hazırlığa hakim, en ince detayları ile yaklaşan açılış organizasyon şirketi Show Time Ajans, bu işi organizasyon dünyasının ünlü ismi By Kadir Mıhçı'nın yönetiminde sürdürüyor. İnsanlara, markalara güven veren bir isim olan Mıhçı, her sektörden bilindik birçok markaya, kişiye hizmet veren bu ajansı yönetmeyi sürdürüyor. Unutmayın ki, açılış konusu birçok firma için ciddi anlamda önem arz ediyor. Eğer siz de açılışınıza özen gösteren, insanlar ile ilk buluşmasına ehemniyet gösteren bir yerde olursanız, insanlar da size o şekilde yaklaşır.

İş yeri açılış organizasyonunda Show Time Ajans güvencesi

İş yerleri, yeni merkezlerinde ya da farklı bir şubelerinde yaptıkları açılışlar ile insanlar ile ilk temasını

kuruyorlar. Bu noktada farklı, hızlı, görsellik ve enerji ile öne çıkmış kaliteli bir iş yeri açılış organizasyonu herkesin ilgisini çekecektir. Eğer siz de bu bir iş yeri açılışı yapmayı düşünüyorsanız, Türkiye'de alanında gerçekten önemli işlere imza atmış bir organizasyon firması olan, By Kadir Mıhçı yönetimindeki Show Time Ajans ile gönül rahatlığı içinde çalışabilirsiniz.

Mağaza açılış organizasyonlarında da Show Time kalitesi

Birçok mağaza, özellikle çok şubeli merkezler, açılışlarını sade ve sessiz bir şekilde değil, insanların gözlerini alamadığı unutulmaz bir açılış ile bunu yapmak isterler. Show Time Ajans güvencesi ile siz de unutulmaz, kaliteli, profesyonel ve şık bir açılış yapabilirsiniz. Alanında birçok farklı mağaza açılış organizasyonu referansına da sahip bir firma olan Show Time Ajans ile hemen iletişime geçin, unutulmaz açılış organizasyonları ile kaliteyi yakalayın.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 21:44
YORUM EKLE