Şirince Matematik Köyünden destek çağrısı

Orada bir köy var yakında, hep aklımızda…

Şirince Matematik Köyünden destek çağrısı

Nesin Matematik Köyü'nü Destekleme Derneği su arıtma tesisi için destek istiyor. İşte çağrı mesajları:

Sevgili Matematik Köyü Dostu,

Şubat ayında desteğinizle Köyümüze 2000 kadar fidan diktik. Birkaç istisna dışında fidanların hepsi yaşadı. Hatta servilerimiz bir iki karış boy attılar bile. Damlama sistemi de kuruldu. Bu fidanlar büyüdüğünde Köy'ün dört bir yanı meyve ve kara servilerle bezenmiş olacak. Daha şimdiden o günlerin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Kampanyamıza bağış ve ileti göndererek destek veren herkese Köy'den ve güzelliğinden yararlanacak gençler adına tekrar teşekkür ederim.

Bu tür kampanyaları her mevsim düzenlemeliyiz. Bunun gençlere olan bir borcumuz olduğunu da düşünüyorum.

Yukarıdaki etkinliği 2011 Bahar etkinliği olarak adlandırıp, bir sonraki 2011 Yaz etkinliğimizi duyuruyorum: Şu anda çalışmaları devam eden su arıtma tesisine katkıda bulunmaya karar verdik.

Toplam maliyeti 45.000 lira ama biz elimizden geldiğince, karınca kararınca katkıda bulunalım... Su arıtma tesisi sayesinde, hem çevre korunacak hem de su sıkıntısının yaşandığı yaz aylarında günde 10 ton su diktiğimiz fidanları sulamakta kullanılacak.

Su arıtma tesisinin yapımına destek için düzenlediğimiz kampanyaya gönlünüzden kopan kadarıyla katılır ve çevrenizde duyurursanız seviniriz. Yapılan bağışlar makbuz karşılığında alınacak, bağışçıların
isimleri derneğimizin web sitesinde yayımlanacaktır.

Kampanyaya katılmak için, derneğimizin aşağıdaki hesabına ad soyad belirterek istediğiniz bağış miktarını yatırabilirsiniz. Banka dekontuyla yetinmeyip bağış makbuzu isteyenler derneğin nmkdesder@gmail.com e-posta adresine özel yazabilirler.

Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla...

Nesin Matematik Köyü'nü Destekleme Derneği adına
Ali Törün


Banka Hesap Bilgileri
Banka Adı: Türkiye İş Bankası
Banka Şubesi: Alsancak Şubesi
Şube Kodu: 3401
Hesap No: 964028
Hesap Sahibi: Nesin Matematik Köyü'nü Destekleme Derneği
Derneğimizin e-posta ve web adresi: nmkdesder@gmail.com, www.matkoyudernegi.org

 

DEMOKRAT HABER

YORUM EKLE