AKP üyelerine dershaneden %15 indirim

AKP üyesi olup olunmadığını sistemden sorgulayabiliyorlarmış…

AKP üyelerine dershaneden %15 indirim

Adana’da bulunan Karacan Akademi Dershanesi, AKP’ye üye olan öğrencilere yüzde 15 indirim yapıyor.

Türkiye’de yaklaşık 20 ilde hizmet veren ve Adana’da Turgut Özal Bulvarı ve Merkez olmak üzere iki şubesi bulunan Karacan Akademi dershaneleri, AKP üyesi öğrenciler için yeni bir indirim paketi hazırladı.

Sözcü’nün haberine göre, Karacan Akademi Dershaneleri bu indirimi öğrencilerine “Adana KARACAN AKADEMİ’DE AK PARTİ üyesi olan herkese KPSS, AÖF, DGS, ALES,TIBBİ SEKRETERLİK vs. tüm kurslarda %15 indirim kayıt için arayın” şeklinde mesaj atarak duyurdu.

Karacan Akademi yetkilisi kayıt olmak için sadece kimlikle dershaneye başvurmak gerektiğini belirtti ve AKP üyesi olup olunmadığını sistemden sorgulayabildiklerini, AKP üyesi olunduğu takdirde %15 indirim uyguladıklarını söyledi.

Dershane yönetimi, Karacan Akademi’nin iki şubesi tarafından Adana genelinde 112 kişiye bu mesajın atıldığını tespit ettiklerini; olayla ilgili hiçbir bilgileri olmadığını, böyle bir talimat vermediklerini ve bu indirimi uygulayacaklarını belirten şube yetkilileri hakkında gerekli işlemleri yapacaklarını bildirdiler.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2013, 23:21
YORUM EKLE