Fatih Altaylı: Veyis Ateş’ten beklentim, bu vahim iddiaları net ve açık biçimde yalanlaması

Fatih Altaylı, Sedat Peker’in Habertürk sunucusu Veyis Ateş için dile getirdiği iddiaları kaleme aldı.

Güncel 07.06.2021 - 13:19 07.06.2021 - 13:19

Fatih Altaylı bugünkü köşe yazısında Sedat Peker’in Habertürk sunucusu Veyis Ateş için dile getirdiği iddiaları kaleme aldı.

Altaylı “Aynı ekranı paylaştığım Veyis Ateş’ten beklentim bu vahim iddiaları net ve açık biçimde ‘yalanlaması” dedi.

Yıllar önce Sedat Peker’in adamlarının saldırısına uğradığını söyleyen Altaylı’nın yazısının ilgili bölümü şöyle oldu:

"Peker’in ithamları arasında, Habertürk ekranlarından tanıdığınız Veyis Ateş’e yönelik olanlar da var. Ateş’in AK Parti’ye yakın bir gazeteci olduğu sır değil. Bunda bir suç da yok. Ancak sonrasındaki ithamlar çok çok kötü. Meslekle bağdaşmayan şeyler. Doğru mudur, değil midir bilemem! Doğru olmamasını umarım ve tercih ederim lakin kimsenin ne kefiliyim ne velisi. Bu yüzden de aynı ekranı paylaştığım Veyis Ateş’ten beklentim bu vahim iddiaları net ve açık biçimde “yalanlaması” "Hodri meydan" demesi. Hatta meseleyi yargıya taşıması. Onun yerinde olsam öyle yapardım.

'ADAMLARININ SALDIRISINA UĞRADIM PEKER'LE SAAT ZEVKİMİZ DE UYUŞMUYOR'

Sedat Peker’i izlerken gözüm bir yandan da saatlerine kayıyor. Yıllardan beri yıldızımın barışmadığı, Ali Sami Yen Stadı’nda stada Aziz Yıldırım ile birlikte giren adamlarının saldırısına uğradığım, tehditlerine maruz kaldığım bu vatandaşla saat zevklerimiz de uyuşmuyormuş meğer. Kolunda sürekli olarak benim hiç sevmediğim Franck Muller marka saatler görüyorum. İlk bölümlerde görebildiğim kadarıyla markanın 7-8 bin franklık Cintree Curvex veya Vanguard saatlerini takıyordu. Son bölümde ise resmi fiyatı 17 bin frank civarında olan altın bir Conquistador Cortez takmıştı.

Yazının tamamı burada.

Yorumlar