Sosyal medyada kendisine sorulan cinsellik ile ilgili soruları yanıtlamasıyla tanınan psikolog Esra Ezmeci'nin, "Lavanta yağıtampona damlatıp cinsel organınıza koyduktan sonra ilişkiye girin" önerisi tepki çekti. 

Esra Ezmeci, Instagram hesabından açtığı bir canlı yayında takipçilerine verdiği cinsel ilişki tavsiyeleriyle gündem oldu. Ezmeci, şu sıralar girdiği yağ işini anlatırken bir yandan da lavanta yağını takipçilerine tanıtttı. Ezmeci kadın takipçilerine cinsellik ile ilgili ilginç tavsiyede de bulundu.

"LAVANTA YAĞINI TAMPONA DAMLATIN..."

Esra Ezmeci'nin, kadın takipçilerine verdiği tepki çeken cinsel ilişki önerisi şöyle:
"Lavanta yağının uyarıcı bir özelliği var. Asıl Hürrem'in cinsellikte en çok kullandığı şey lavanta yağı. Çünkü lavanta yağı özellikle özel bölgenize hafifce dokuncuğu zaman uyarılma hissedeceksiniz. Sanki sıcaklık, yanma gibi. ama onu yanma gibi yapmamak için bir şey tavsiye edeceğim. Küçük yada orta boy tampon kullanacaksınız. Üzerine bir iki damla kullanın ve tamponu yerleştirin. İlişkiden yarım saat önce bunu yapın. İlişkiye gireceğinizde bunu atın ve öyle ilişkiye girin."

EZMECİ'NİN ÖNERDİĞİ YAĞLARI SATMASI TEPKİ ÇEKTİ

Esra Ezmeci'nin önerdiği yağları üretip satması tepkileri artırdı. Dilek defteri de sattığı da belirtilen Ezmeci'ye birçok kişinin yanı sıra ünlü isimlerden de eleştiri geldi.