İnegöl mobilya AVM Mobiliyum’da basına açıklama yapan İnegöl Store Kurucu Ortaklarından Ersin Tezcan 2022 yılında yatırımlarına devam edeceklerini açıkladı.

Yaptığı açıklamada ‘’Yaşam alanlarında yer alan eşyalar sürekli değişiyor ve farklılaşıyor. Fakat bazı eşyalar hiçbir zaman yerini ve önemini kaybetmiyor. Bunların başında da mobilyalar geliyor. Mobilyalar evlerin, işyerlerinin, ofislerin olmazsa olmazlarıdır. Bir yer dekore edilmeye başlandığı zaman, yeni bir yuva kurulmaya karar verildiği zaman ilk seçilecekler mobilyalar oluyor’’ dedi.

Mobilya tercihlerinde her zaman farklı trendler öne çıktığını belirrenTezcan. Renk, tasarım, malzeme detayları ile sektör sürekli zenginleştiriliyor. Özellikle de bazı yerler mobilya trendlerinin belirlenmesinde etkili olduğunun altını çizdi.

‘‘Ülkemizde mobilya dendiği zaman ilk akla gelen yerlerin başında Bursa’nın İnegöl ilçesidir. İnegöl’de uzun yıllardır yüzlerce üretici birbirinden kaliteli, konforlu, kullanışlı ve estetik mobilyalar imal ediyorlar. Bunları da başta mağazaları olmak üzere farklı mecralarda sergiliyorlar’’.

Türkiye’nin ilk mobilya AVMsi hakkında bilgi veren Tezcan, şunları söyledi:

‘‘İnegöl mobilyacıları devam ettirdikleri yeniliklere bir yenisini daha eklediler ve Türkiye’nin ilk mobilya AVM’sini İnegöl’de açtılar. Mobiliyum adını taşıyan AVM 225 bin metrekare kapalı alana sahip. Burada 200 mağaza, 200 yerli üretici yer alıyor. Birbirinden seçkin ürünler müşterilerle buluşuyor. Bugün itibariyle İnegöl mobilya AVM’den çıkan ürünler 150’den fazla ülkede kullanıcılara ulaşıyor. 30 bin sektör çalışanı ile bölge, ülkemiz mobilya üretiminin yüzde 70’lik kısmını karşılıyor. Bu yönüyle de Türkiye mobilya endüstrisinin kalbi konumunda yer alıyor.

‘’İnegöl mobilya AVM 100 milyon dolarlık maliyetle yapılandırılmış. Dev kompleks tamamen kapalı alanda, konforlu bir mekan ayrıcalığı sağlıyor. Binlerce ürünün müşterilerle buluşmasına aracılık ediyor. Türkiye ekonomisinin global pazara açılan noktalarından birisi olma niteliği taşıyor’’ dedi.

2019 yılında İnegol Store’a yatırım yaparak İnegöl’ün Dünya çapında markalaşmasına öncülük etmek istediklerini belirten Ersin Tezcan, 2 yıllık zaman zarfında Avrupa’da ciddi bir Pazar elde ettiklerini ve devam eden yıllarda yatırımlarını arttıracaklarını belirtti.

Nerede?

İnegöl mobilya AVM Mobiliyum İnegöl Bursa karayolu üzerinde yer alıyor. Tam adresi; Yeniceköy Mahallesi, Mobilya Caddesi, No.36, İnegöl/Bursa şeklindedir. Telefon numarası ise +90 224 714 1 400’dür. Mobiliyum AVM haftanın 7 gün hizmet veriyor ve yoğun talep görüyor. Gerek İnegöl Gerekse çevre illerden mobilya ihtiyacı olanların ilk tercih ettikleri nokta olan AVM, Türkiye’nin dört bir tarafından sadece gezmeye gelen misafirlerini de ağırlıyor.

Eğer sürekli adını duyduğunuz İnegöl mobilyalarını yerinde görmek, binlerce model ütün, onlarca mağaza arasında dolaşmak istiyorsanız haftanın her günü 10.00 – 19.00 saatleri arasında İnegöl mobilya AVM’yi ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Giderim?

İnegöl mobilya AVM Mobiliyum oldukça kolay ulaşılabilir konumda yer alıyor. D200 karayolu üzerinde, hemen İnegöl girişinde bulunuyor. Bursa havalimanına 15 dakika, İstanbul ve Ankara havalimanlarına 3 saat mesafede yer alıyor. Mudanya İDO’ya 60 dakikalık bir mesafede yer aldığı gibi Helitaxi hizmetine de 15 dk. mesafede bulunuyor. AVM’nin web sayfasında harita bilgileri yer alıyor.

İnegöl Store

Mobiliyum AVM herkes için ulaşılabilir olmayabilir. İnegöl’e çok uzak bir noktada yer alabilir, gidip gezecek aracınız, zamanınız, bütçeniz olmayabilir. Hiç sorun değil. İnegöl Store mobilya AVM’sini dijital ortamda karşınıza çıkarıyor.

İnegöl Store firmasının inegolstore.com web sitesi üzerinden İnegöl’de üretilen hemen bütün mobilyaları görebilirsiniz. Yılların bilgi, birikim ve tecrübesine sahip ekip, yarım asrı aşkın tecrübesini 2015 yılında fiziki mağazadan dijital mağazaya taşımış. İnegöl’de bir, İstanbul’da iki mağazalarıyla hizmet vermeye devam ettikleri gibi e-ticaret sitelerine çok daha fazla önem veriyorlar ve daha uygun fiyatlı ürünler, daha geniş ürün seçeneği sunuyorlar.

İnegöl Store İnegöl’deki mobilya imalatçılarının en güzel ürünlerini dijital mağazasına taşıyor. Tercih ettiğiniz mobilyaları İnegöl’de anlaşmalı olduğu firmalardan tedarik ediyor ve kısa sürede sizlere ulaştırıyor. Bütün mobilya ihtiyaçlarını karşılamak adına firma, ürünlerini şu ana kategorilerde listeliyor:

  • Yemek odası,
  • Koltuk takımı,
  • Yatak odası,
  • Genç odası,
  • Köşe koltuk takımı,
  • TV üniteleri,
  • Aksesuarlar,
  • Düğün paketleri.

İnegöl Store dijital mağazasında bütün bu kategoriler altında yüzlerce mobilya modeli yer alıyor. Dilerseniz tek bir odanı için ihtiyacınız olan mobilyayı seçebilir, dilerseniz bütün bir evinizin ihtiyaçlarını topluca karşılayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken internete girmek ve İnegöl Store sayfasından hangi tarz ve model mobilyalar istediğinize karar vermek. Klasik, avangart, modern, Premium, Retro modeller altında mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayacak, tarzınıza hitap eden bir şeyler bulabilirsiniz. Firma kaliteden kesinlikle taviz vermiyor ve işçiliği üst düzey, kullanışlı, konforlu, birinci sınıf malzemeye sahip, tarzı olan mobilyalar beğeniye sunuyor. Satın aldıklarınızı da Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile iletip kurulumunu yaparak teslim ediyor.