Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüsü salgını nedeniyle evlerde düzenlenecek yeni yıl partilerine kesinlikle izin verilmeyeceğini ve gerekirse polisin bu tip durumlarda evlere baskın yapacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni yıl için evlerde parti düzenlenmesine kesinlikle izin verilmeyeceğini söyledi.

Gözden kaçırmayın

AYM, Nihat Kazanhan'ı öldüren polis için verilen kararı bozdu AYM, Nihat Kazanhan'ı öldüren polis için verilen kararı bozdu

Erdoğan'ın cuma namazı çıkışında yaptığı açıklamalarından satır başları şöyle:

RUSYA İLE KARARLILIKLA YÜRÜYORUZ: Aramızdaki ticaret hacmine baktığımız zaman hedeflerimize aynı kararlılıkla yürüyoruz, yürüyeceğimize de inanıyorum. Şu ana kadar sürdürdüğümüz münasebetleri temenni ederim ki yine aynı şekilde sürdürürüz.

KORONAVİRÜS AŞISI: Aşı olacağımı zaten Ayasofya Camisi'nden bir cuma çıkışında açıklamıştım. Bu konuda tüm vatandaşlarımı da aynı şekilde bu hassasiyete davet ediyorum.

YILBAŞINDA EK TEDBİRLER: (Yılbaşı partilerine izin verilip verilmeyeceği sorusu üzerine) Bu tür partiler ister otellerde, ister villalarda olsun. Güvenlik güçlerimiz her türlü tedbiri alacak. Bunlara müsaade etmemiz mümkün değil. Gerekirse polis baskın yapacak.

Kaynak: Haber Merkezi