İş eldivenleri farklı meslek alanlarında elleri bilekten parmaklara kadar kaplayan ve koruyan kişisel ekipmanların başında gelmektedir. Birçok işletmede kullanılması zorunlu tutulan iş eldivenleri sayesinde el ve parmaklarda kesiklerin oluşması, cilt edinmeleri, ısı veya kimyasal yanıklar gibi önemli yaraların oluşması önlenmektedir.

Çalışanların ellerini her türlü riskten korunmaya yönelik satışa sunulan iş eldivenleri farklı malzemelerden üretilen ve farklı dayanıklılık gücüne sahip olan geniş bir çeşitlilikten oluşmaktadır. Eldiven Borsası internet sitesi iş eldivenleri satışı yapan ve bu anlamda ihtiyacımız olan her türlü eldiven modeline ulaşabileceğiniz en kapsamlı alışveriş sitelerinden birisidir.

Eldiven Borsası internet sitesine giriş yaparak lateks eldiven, nitril eldiven ve vinil eldiven modelleri arasında ihtiyacınız olan tüm çeşitleri güvenli ödeme yöntemleriyle online olarak satın alabilirsiniz.

Lateks Eldiven Nedir, Nerede Satılır?

Lateks karmaşık bir sıvı birleşimine verilen isimdir ve lateks eldivenler lateks bitki özünden üretilen eldiven çeşitleridir. Aynı zamanda doğal lastik anlamına gelen lateks eldivenler farklı birçok sektörde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Lateks eldiven modelleri pudra eldiven ve pudrasız eldiven olarak 2 farklı türde satışa sunulmaktadır. Tek kullanımlık olan bu eldivenler gıda sektörü, tıbbi tesisler, sağlık sektörü, otomotiv sektörü, yemek sektörü ve kozmetik alanda faaliyet gösteren işletmelerde tercih edilmektedir.

Lateks eldiven modellerinin en önemli özellikleri elastik, esnek ve iyi oturan malzemelerden oluşmasıdır. Bir iş yapılırken ya tek selde ben kullanılıyor ise bireylerin el becerileri, dokunma imkanı ve konforu maksimum düzeyde korunmaktadır. Dolayısıyla her tür görevi en rahat şekilde tamamlayabilmek için tasarlanmış olan bu eldivenler aynı zamanda dayanıklı yapısı ile tercih edilmektedir. Yırtılmaya ve delinmeye karşı dirençli olan lateks eldiven modelleri elleri saran yapısı sayesinde kullanım esnasında çıkmayı önlemektedir.

Eldiven Borsası internet sitesine giriş yaparak lateks eldiven çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Farklı adetlerde satışa sunulan bu ürünleri en uygun fiyatlarla ve güvenli ödeme yöntemleriyle online olarak hemen satın alabilirsiniz.

Siyah Eldiven Modelleri

Siyah eldiven modelleri nitril eldiven grubunda satışa sunulan ürünlerin başında gelmektedir. Doğal lateks pudra içermeyen siyah eldiven modelleri%100 sentetik nitrilden üretilen oldukça dayanıklı ürünlerdir. Özellikle kuaförler, dövmeciler ve kuyumcular için ideal olan bu ürün grubu aynı zamanda gıdaya uygunluğu ile de gıda sektöründe tercih edilmektedir.

Eldiven Borsası internet sitesine giriş yaparak nitril eldiven grubu içerisinde siyah eldiven modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Özenle paketlenmiş kutularda satışa sunulan bu ürünleri en uygun fiyat alternatifleriyle online olarak satın alabilirsiniz.

Eldiven Borsası Ürün Grupları

Eldiven Borsası internet sitesinde farklı sektörlerde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm eldiven modellerini bulabilirsiniz. satışa sunulan tüm modeller toptan ve perakende olarak en uygun fiyat seçenekleriyle sitede yer almaktadır.