Saçlar insana apayrı bir görüntü katmaktadır. Bu yüzden saçların dökülmesi insanlarda rahatsızlık uyandırır. Saçlarınızda dökülme varsa, açıklıklar oluştuysa bu durumu çözmenin yolu basit. Saç ekimi artık kolay bir şekilde yapılabilen, binlerce insanın ulaşabildiği güzel bir hizmet. Siz de bu hizmetten yararlanarak saçlarınızı güzel bir hale getirebilirsiniz. Saçlarınızı güzel hale getirmek, görünüşünüzü çok daha güzel yapmak için en iyi saç ekim merkezi arayışına girdiyseniz bu konuda bazı bilgiler verebiliriz. Herkesin en iyisi değişiklik gösterebilmektedir. Farklı kişiler aynı saç ekim merkezine gidebilir ve birisi memnun olurken diğeri olmayabilir. Bu yüzden saç ekim merkezini değerlendirirken fiyatı, teknikleri, orayı tecrübe etmiş kişilerin yorumları, doktorlarının tecrübeleri gibi ayrı ayrı konulara bakmalısınız. Hepsine veya olabildiğince fazla kritere olumlu gözüyle baktığınız yer sizin için en iyi yerdir.

Saç ektirme fiyatlarının yerden yere değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Yine de ortalama olarak bulabileceğiniz fiyatlar 2021 yılı itibariyle 2000 TL’den başlar diyebiliriz. Birçok yerde 10 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Belirtilen rakamın çok daha üstüne çıkabilecek yerler de bulunmaktadır. Bunun için belirlediğiniz saç ekim merkezlerine özellikle bakmanız gerekmektedir.

Bir Saç Ekim Merkezi Saç Ekimi Fiyatları Yüksek Diye Tercih Edilir Mi?

Herkes bir yeri değerlendirirken oranın fiyatlarını da değerlendirmenin içerisine alır. Bu yüzden daha pahalı olan bir yer gördüğü zaman kafasında daha kaliteli imajı uyanabilir. Saç ekimi konusunda ünlenmiş yerler, daha çok para isteyen yerler daha iyi yerlerdir algısı doğru olmayacaktır. Bundan dolayı saç ekimi fiyatları yüksek diye bir yeri tercih etmenizin yanlış olacağını söyleyebiliriz. Bunun yerine belirttiğimiz üzere kullandıkları tekniklerden doktorlarının tecrübesine kadar geniş şekilde değerlendirme yapmanız gerekmektedir.

Saç Ektirme Fiyatları Greft Sayısına Göre Değişir

Saç ektirmek isteyen kişiler için sınıflandırma yaparsak: dökülmenin seyrek olduğu kişiler, orta boyutlu dökülmeler ve açılmalar olan kişiler, dökülmenin fazla olduğu kişiler diyebiliriz. Bu üç sınıfa göre de ayrı fiyatlar uygulanacaktır çünkü saç ektirme fiyatları greft sayısına kısaca ekilecek saç sayısına göre değişir. Bu yüzden bir yerin saç ektirme fiyatlarını değerlendirirken saçınızdaki dökülmeden yola çıkabilirsiniz.