'Türkiye terörü destekleyen ülkeler listesine alınsın' kampanyası başlatıldı

Eski bir CIA analisti olan James Jatras, Beyaz Saray'ın resmi internet sitesinde bir imza kampanyası başlattı

'Türkiye terörü destekleyen ülkeler listesine alınsın' kampanyası başlatıldı

Beyaz Saray’ın resmi internet sitesinde, ‘Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki Türkiye terörü destekleyen ülke ilan edilmeli’ başlıklı bir imza kampanyası başlatıldı.


Resmi sitesinin ‘petition (dilekçe)’ bölümünde yer alan dilekçede 100.000 imza hedefleniyor. Bugün TSİ 19.00’a kadar 477 kişi imzaladı.

abcgazetesi.com sitesinden Yılmaz Polat’ın haberine göre Resmi sitesinin ‘dilekçe- petition’ bölümünde yer alan dilekçe metninde şu iddialar öne sürülüyor:

“Türkiye’nin, Suriye’de IŞİD hedeflerini vuran bir Rus uçağını düşürmesinin ardından Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Suriye’de cihatçı terörizmi desteklediği inkar edilemez bir gerçektir.

IŞİD Türkiye üzerinden petrol satmakta, IŞİD ve El Kaide teröristleri ve diğer cihatçı gruplar sınırdan sınırdan geçmektedir.

Türkiye daha önce de Bosna, Çeçenistan, Filistin, Kosova, Gürcistan, Mısır ve Çin’de terörist grupları desteklemiş, Komşularına karşı (Kıbrıs’a asker çıkararak, Yunan hava sahasını ihlal ederek ve Ermenistan’ı abluka altında tutarak) saldırgan tutum izlemiş; Ermeniler, Rumlar ve Süryanilere soykırım yapmıştır.

Bu nedenlerden Türkiye, terörü destekleyen devlet sayılmalı ve Amerika’yla Türkiye arasında, NATO içindeki ittifak ilişkisine son verilmelidir.” 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 19:28

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Türkmen
Ahmet Türkmen - 4 yıl Önce

Türkiyeye yönelik önemli ve acil kimi kararlar alınırsa Dünya rahat bir nefes almış olacak.
Tüm Dünyaya terörist yayan vedestekleyen tc kendisidir.

Bak evlat
Bak evlat - 4 yıl Önce

Önce soyadindan utan sayin türkmen.
Birde atalarimizdan kalan bir cümle vardi hani hatirlarmisin.
Hain içerden olunca kapı kilit tutmaz diye. İrdele bu lafı

metin amedi
metin amedi - 4 yıl Önce

dunya ve beyaz seraya soyluyoruz huzurlu demokratik bir dunya istiyorsak turkiye acilen teroristlerin annesini olan etmeliyiz
evet diyoruz

SIRADAKİ HABER