Sönmez ve Üzümcü CHP'ye mi giriyor?

Sanatçılar iddialar için ne dedi?

Sönmez ve Üzümcü CHP'ye mi giriyor?

CHP'de 5-6 Eylül'de yapılacak olan olağanüstü kurultay yaklaşırken, kulislerde de yeni yönetim için çeşitli isimler dillendiriliyor.

Gezi direnişi sırasında attıkları tweet'lerle kamuoyunun gündemine gelen bazı oyuncuların CHP Parti Meclisi'ne girecekleri iddia edildi.

O isimlerden biri de Oyuncu Levent Üzümcü'ydü. habertürk'e konuşan Levent Üzümcü, konuyla ilgili hiçbir şekilde bilgisinin olmadığını, iddiaları haber sitelerinden ve sosyal medyadan takip ettiğini belirterek, "Şu an konuşmak istemiyorum, çünkü hiçbir şey bilmiyorum. Bana gelen herhangi bir teklif yok. Dişçideydim, yeni çıktım. Ben de şu an öğrendim" dedi.

CHP PM için kulislerde adı geçen tiyatro sanatçısı Şebnem Sönmez ise her şeyi Twitter'dan öğrendiğini söyleyerek, "Hiçbir görüşmem, bilgim olmadı. Ben de herkes kadar şaşkınım" ifadesini kullandı.

"Ben asla ve asla siyasete girmem" diyen Sönmez, "Benim işim sanat. Sanat muhaliftir. Ben hiçbir zaman iktidar olmak için yarışmam, iktidara inanmam" şeklinde konuştu.Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2014, 11:54

Demokrat Haber'e destek vermek ister misiniz? >>>

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER