Dexter gerçek oldu

Bir cift, ABD’de çocuklara cinsel taciz suçları işleyen kişileri kayıtlardan tespit ederek öldürdü...

Dexter gerçek oldu

ABD’de çocuklara cinsel taciz suçları işleyen kişileri kayıtlardan tespit ederek öldüren çift günün konusu haline geldi.

Kuzey Carolina eyaletinde yaşayan Jeremy ve Christine Moody çifti geçen yıl Marvin Parker’ı pedofil olduğu için öldürdü. Parker’ın eşi Gretchen ise o sırada orada olduğu için Moody çifti tarafından öldürüldü. Jeremy Moody, Parker çiftini silahla vurdu. Eşi Christine de Gretchen Parker’ın boğazını kesti. Yakalandıktan sonra suçlarını itiraf eden Moody çifti geçtiğimiz gün yapılan duruşmada ömür boyu hapse mahkum edildi.

YENİ CİNAYET PLANI

Daha önce, çocuklarını görebilmek için cezalarının 30 yıl hapse çevirilmesini isteyen çift müebbet ceza açıklandığında gerçek yüzünü gösterdi. Çift önce, “Keşke daha fazla insan öldürseydik” dedi. Daha sonra Christine Moody, “O pedofili öldürdüğüm gün hayatımın en güzel günüydü. Elimize fırsat geçse bir daha yaparız. Hiç pişman değilim” dedi. Eşi Jeremy ise önce kurbanların ailelerine, “Sonra görüşürüz sapıklar. Çocuk tacizcilerinin sonu budur” diye bağırdı. Daha sonra da, “Hak ettiklerini buldular” dedi. Moody çiftinin yakalanmadan önce bir pedofili daha öldürmek için plan yaptıklarını söyledi.

Dexter adlı dizide de başroldeki karakter suç işleyen kişileri öldürüyordu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 15:36
YORUM EKLE