Arnold Schwarzenegger: Trump, Putin'in yanında haşlanmış makarna gibi görünüyordu

​Trump ve Schwarzenegger, daha önce çeşitli konularda karşı karşıya gelmişti

Arnold Schwarzenegger: Trump, Putin'in yanında haşlanmış makarna gibi görünüyordu

'Terminatör' rolüyle dünya çapında tanınan ABD'li oyuncu Arnold Schwarzenegger, ABD Başkanı Donald Trump'ın dün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le düzenlediği basın toplantısı sırasında 'haşlanmış makarna' gibi göründüğünü söyledi.

ABD'li ünlü isimlerin Trump'a yönelik ağır eleştirileri devam ediyor. Bu kez eleştiri, Trump gibi Cumhuriyetçi Parti üyesi olan ancak Senatör John McCain safında yer alan bir isimden geldi.

Eski Kaliforniya Valisi Schwarzenegger, Twitter hesabından yayınladığı videoda, "Başkan Trump, Devlet Başkanı Putin'le düzenlediğiniz basın toplantınızı izledim. Utanç verici bir görüntü vardı. Küçük haşlanmış makarna, küçük taraftar gibi görünüyordunuz. Ondan ne zaman imza ya da selfie isteyeceksiniz diye kendi kendime sordum" dedi.

Trump'ın basın toplantısı sırasında ABD istihbaratına, hukuk sistemine ve ülkenin tamamına ihanet ettiğini öne süren Schwarzenegger, "Siz ABD başkanısınız, bunu yapmamalısınız. Sizin neyiniz var?" ifadelerini kullandı.

Schwarzenegger'in videonun sonunda derin bir iç çektiği görüldü.

​Trump ve Schwarzenegger, daha önce çeşitli konularda karşı karşıya gelmişti. Schwarzenegger, göçmen konusu da birçok konuda ABD Başkanı'nı eleştirmişti.

Kaynak: Sputnik 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 11:29

Demokrat Haber’e Patreon'dan bağış yapabilirsiniz > > > > >

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER