Yatırım Amacıyla Arsa Almak Mantıklı Mıdır? Yatırım Amacıyla Arsa Almak Mantıklı Mıdır?

Dragos okul öncesi eğitim kurumları çocukların hayata başladığı ilk adımlarda daha iyi gelişim sağlayabilmeleri açısından hizmet vermektedir. Dragos okul öncesi arayışında olan ebeveynler güzel ve kaliteli okul bulmak için çaba gösterir.

Çocuklarda 0-6 yaş arası çok önemlidir. Çünkü çocuk bu dönemde gelişiminin büyük bir bölümünü tamamlar. Erken çocukluk olarak da bilinen bu dönemde çocuk her türlü verilere açıktır ve bunun için de çok hızlı bir şekilde öğrenmeye başlar. Çocuğa bu dönemde kazandırılan alışkanlıklar hayatının bundan sonraki evrelerinde de devam edecektir. Dragos kreşleri okul öncesi eğitimde iyi bir tercih olacaktır. Çocuk kreşte aldığı eğitimle birlikte okul çağına geldiğinde daha disiplinli hareket eder.

Çocuklar 2-4 yaş arasında okul öncesi eğitime başlaması gerekir. Bu dönemde alınan eğitimin çocukların akademik eğitiminde katkısı büyük olacak ve okul başarısı da artacaktır.

Bir çocuk büyürken fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal olarak da gelişmeye başlar. Yani çocuğun sadece karnının doyurulması ona iyi bakıldığı anlamını taşımaz. 

Anaokulu Çocuğuna Neler Kazandırır?

Dragos Küçük Şeyler Anaokulu çocuğun yaşıtlarıyla birlikte sosyalleşmesini sağlayarak çocuğun anne ve babası ile örülü dünyasından sıyrılmasına imkan tanır. Çocuk bu dönemde arkadaşlık kavramını öğrenmeye ve dış dünya ile iletişim kurmaya başlayacaktır. Kendine olan özgüveni kazanabilmesi için çocuğun kendi başına bir şeyleri başarabiliyor olması gerekir. Dragos anaokulu çocuğa eğitim verirken bu konu üzerinde durur. Çocuk kendi başına ve zamanında uyumayı, öz bakımını yapmayı kurumumuzda kolayca öğrenecektir.

Dragos anaokulları verdiği eğitimde çocuğa başkalarına saygı duymayı da öğretir. Çocuk oynarken başkalarının fikirlerine ve düşüncelerine saygı duymayı öğrenir.

Üstün Dökmen Anaokulu kendisine ilk edindiği bu hizmet sürecinde çocuklara paylaşmayı öğreterek çocuğun yaşam süreci içinde başkalarına da yardım etmesi gerektiğini öğrenmesini sağlar.

İster okul öncesi olsun ister anaokulu çocukların bu süreçte motor gelişimi çok önemlidir. Çocuklar belli bir yaşta nesneleri birbiriyle eşleştirmeyi öğrenemezse soyut düşünme ve matematik becerisine sahip olamazlar.

Çocuk ne kadar erken sürede kendisini ifade edebilirse başarılı olma ihtimali de o kadar yüksek olacaktır.

Dragos Küçük Şeyler Anaokulu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere dragos.kucukseyler.com.tr/ ulaşabilirsiniz.